8 عکس

عروسی زوج عاشق پیشه بر بام دنیا!

همه زوج ها دل شان می خواهد روز عروسی شان یک روز به یادماندنی باشد. این زوج استرالیایی تصمیم گرفتند با عروسی روی کوه اورست این روز را در ذهن همه ماندگار کنند. هایدی تورونن، 32 ساله، و تام رین، 31 ساله، یک سفر دشوار 9 روزه را پشت سر گذاشتند تا بتوانند در کمپ اصلی اورست عروسی کنند. این زوج در سفر خود با مشکلاتی مثل ارتفاع زدگی و هوای فوق العاده سرد دست و پنجه نرم کردند تا بتوانند به آرزوی خود برسند. جالب اینجاست که وقتی به اورست رسیدند طبق سنت مرسوم لباس عروس و داماد به تن کردند. در این گالری می توانید عکس های این زوج استرالیایی عاشق پیشه و با اراده را ببینید.
ازدواج زوج استرالیایی بر بام دنیا؛ ارتفاع زدگی هایدی

در ارتفاع 5000 متری هایدی دچار ارتفاع زدگی شدید می شود به طوریکه اهالی محل به او می گویند اگر بهتر نشوی باید برگردی. ولی هایدی که در این راه مصمم بوده با گرفتن دوش آب گرم و خوردن سوپ سیر - درمان محلی ها برای ارتفاع زدگی - بهتر می شود و این زوج به راه شان ادامه می دهند.

ازدواج زوج استرالیایی؛ از نپال تا اورست

این زوج استرالیایی بعد از نامزدی سفری به مقصد نپال را رزرو کرده بودند اما عروسی در اورست به عنوان شوخی مطرح شد و آن ها تصمیم گرفتند این شوخی را به واقعیت تبدیل کنند.

ازدواج زوج استرالیایی؛ هوای سرد اورست

هایدی و تام 9 روز آن هوای سرد و شرایط سخت را تحمل کردند زیرا فقط یک هدف داشتند: «بله گفتن» در اورست.

زوج استرالیایی؛ عکاسی عروسی در اورست

آن ها دوربین خود را به یکی از افرادی که آنجا حاضر بود دادند تا لحظاتی از عروسی رویایی شان روی بلندترین کوه دنیا را ثبت کند.

زوج استرالیایی و 37 کیلو بار

این زوج 37 کیلوگرم بار با خود حمل می کردند که لباس عروس و کت و شلوار داماد هم جزوی از آن بود.

لباس عروس هایدی در اورست

هایدی می گوید که زیر لباس عروس اش یک بلوز و شلوار به رنگ بدن هم پوشیده بود، و البته بوت های کوهنوردی هم به پا داشت.

جشن عروسی زوج استرالیایی در تایلند

این زوج پس از ازدواج در اورست، جشن عروسی خود را با حضور خانواده و اقوام در تایلند برگزار کردند.

لباس عروس هایدی در تایلند

هایدی در جشن عروسی اش در تایلند یک لباس عروس سفید توری به تن داشت. تاج گلی که روی سرش گذاشته بود زیبایی او را تکمیل کرده بود.

لطفا کمی صبر کنید...