سوال «با خواستگاری زن از مرد موافقید؟» در اینستاگرام نوعروس پرسیده شد؛ نتیجه را بخوانید.

در فرهنگ ایران معمولا رسم و رسوم به این صورت است که مردها برای خواستگاری پیش قدم می شوند. اما همیشه استثناء هایی هم وجود دارد. یکی از این استثناء ها ویشکا آسایش، بازیگر معروف، است که با صداقت تمام در مصاحبه اش اعلام کرده که خودش از همسرش خواستگاری کرده است. 

شما با خواستگاری زن از مرد موافقید؟ این سوال در اینستاگرام نوعروس پرسیده شد. از بین کامنت هایی که گذاشته شده بود 71 درصد مخالف بودند. 20 درصد موافق بودند و 9 درصد هم عقیده داشتند که این مسئله به شخصیت و فرهنگ مرد بستگی دارد. در ادامه تعدادی از کامنت ها را با هم می خوانیم:

roozbeh_nasiri اره،چرا که نه، دختر هم حق داره کسی رو که خوشش میاد انتخاب کنه و بهش پیشنهاد بده، خیلی بهتر از اینه ک یه عمر به فکر و با حسرت بگذره.

naderi_pari موافقم چون هر دو انسان وصاحب تفکر و برابرهستند.

elaheh.sbt نه. تو جامعه ما همچین چیزی جا هنوز جا نیفتاده و فرهنگ و جنبشو نداریم

hivamee نه! البته که بسته به شرایط داره و نمیشه همه شرایط رو به یه قاعده سنجید ولی در کل ماهیت و ذات آفرینش تمام زوج ها چه انسان چه بقیه جانداران اینه که زن نازه و مرد نیاز... مرد باید طلب کنه و زن بپذیره...غرور بجا و به اندازه زن باعث حفاظت از لطافتش میشه و از خدشه دار کردن روح و قلب لطیفش جلوگیری میکنه

نظر شما در این مورد چیست؟ اگر می خواهید به اینستاگرام نوعروس بروید و شما هم نظر بدهید. یا اینکه همین جا نظرتان را پای همین مطلب بنویسید.