نوعروس - تشریفات عروسی - عکس و فیلم عروسی - آرایش عروس - تالار و باغ - لباس عروس - گل و ماشین عروس

با دروغ های همسرم چه کنم؟

بعد از عقد از همسرم چندین بار دروغ شنیده ام و با اینکه دروغهای کوچکی بوده اند، اعتمادم را نبست به او از دست داده ام و مدام با هم قهریم.

پرسش: خانمی هستم 22 ساله و همسرم 25 ساله . اوایل همه چی خوب بود. ولی بعد از چند وقت دروغ هایی از شوهرم شنیدم که باعث شده دیگه به شوهرم اعتماد نداشته باشم. شاید دروغ هایش جزیی بود ولی باعث شده همیشه بهش شک داشته باشم. همیشه کار ما قهر شده. از زندگی با او خسته شدم. شوهرم هم اصلا کاری نمی کنه که اعتماد من رو به دست بیاره. ما هنوز نامزد هستیم . قرار بود تا قبل از ماه محرم به خونه خودمون بریم ولی از زندگی با او می ترسم. الان 5 روز است که قهر هستیم اصلا هیچ اقدامی نکرده. لطفا کمکم کنید.
پاسخ

پاسخ: خواهر عزیز، اینها مسائلی نیستن که شما با عجله در مورد آن تصمیم بگیرین. توضیحاتی که دادید هم کمکی نمی کنه. دروغ های ایشان دقیقا در چه مواردیه؟ دروغ کوچک و بزرگ از نظر شما چیست؟ چه اتفاقات دیگری افتاده که باعث شده شما به او شک داشته باشین؟ آیا این شک ها را با او در میان گذاشتید؟ چطور؟ واکنش ایشان چه بوده؟ اینها و خیلی پرسش های دیگه باید جواب داده شود تا بشود اظهار نظر کرد. عجالتا توصیه من این است که تا این تردیدها برطرف نشده، زندگی مشترک را شروع نکنید.
موفق باشین.

وارد شوید یا ثبت‌نام کنید و نظربدهید

پروموشن

تعبیر خواب عروسی؛ هر آنچه باید بدانید
5 ترکیب رنگ مو برای پاییز و زمستان
مینوسا، پربازدیدترین آتلیه در هفته چهارم مهر 96

otherthinkwhat

داماد کوتاه قد یا بلند قد؟
من دنبال یک دختر لاغر می گردم با قد بالای 180 اگه دارید معرفی ...

7 ساعت قبل

سالن آرایش عروس گل چین
برخورد پرسنل این سالن خیلی خوب بود مخصوصا گریمورشون خانم نیکا ...

پریروز

آتلیه عکس و فیلم زیما
با سلام من خیلی خوشحالم که کار عکاسی و فیلم عروسی رو به کادر ح...

3 روز قبل
مراسم عروسی؛ 10 نکته که هیچکس به شما نخواهد گفت

مراسم عروسی؛ 10 نکته که هیچکس به شما نخواهد گفت

از هر کسی که ازدواج کرده در مورد روز عروسی شان بپرسید به شما می گوید که این روز مثل برق و باد می گذرد. این 10 نکته در مورد روز عروسی را بخوانید....

بعد ازدواج با دوستان دوره مجردی چه کنیم؟

بعد ازدواج با دوستان دوره مجردی چه کنیم؟

وقتی به همسرتان «بله» می گویید، روابط تان با دوستانی که در دوره مجردی داشتید، حتی با صمیمی ترین دوست تان تغییر می کند بدون اینکه بخواهید یا متوجه باشی...

قبل از ازدواج تست اچ آی وی بدهیم؟

قبل از ازدواج تست اچ آی وی بدهیم؟

انجام تست اچ آی وی قبل از ازدواج از اهمیت زیادی برخوردار است. برخلاف تصور عموم تنها راه انتقال ویروس اچ آی وی تماس جنسی مشکوک و روابط نامشروع نیست....

مشاوره

عروسی یعنی خداحافظی با فضای مجازی؟!

حریم شخصی بعد از ازدواج کجاست؟ آیا بعد از ازدواج مانند قبل از ازدواج می توان در فضای مجازی حضور داشت و فعالیت کرد یا بایستی حد و حدودی برای حضور در شبکه های اجتماعی قائل شد؟

آزمایش ژنتیک

همه چیز در مورد آزمایش های ژنتیک

آزمایش پیش از ازدواج در دسته آزمایش های عمومی هستند و نمی توانند برای ابتلا یا عدم ابتلای فرزندتان در آینده به بیماری به شما کمک کنند.با ماهیت آزمایش های ژنتیک آشنا شوید و ببینید آیا به آن نیاز دارید؟

مشاوره

ازدواج با مرد مطلقه؛ بله یا نه؟

ازدواج با مرد مطلقه شاید در نظر بسیاری از افراد کاری ناپسند باشد. مردی که به هر دلیل از همسر قبلی اش جدا شده. اگر وارد چنین رابطه ای شده اید یا خواستگاری با این ویژگی ها دارید حتما این مطلب را بخوانید

مشاوره

در ازدواج واقع بین باشید

دسته ای از خانم ها و آقایان پیش از ازدواج در فکر این هستند که با ازدواج میتوانند خصوصیات اخلاقی، رفتاری و حتی فکری همسر آینده شان را تغییر دهند، غافل از اینکه چنین چیزی شدنی نیست.

ثبت‌نام
فرم را تکمیل و به ما بپیوندید
ثبت نام
من حساب کاربری دارم، ورود
ورود

  ادامه
از نو  
من حساب کاربری ندارم؛ ثبت‌نام