دوست دارید بدانید کدام رنگ برای لباس ساقدوش شما مناسب تر است و با تم کلی مراسمتان همخوانی بیشتری دارد؟

فقط رنگ رومیزی‌ها و تزئینات سالن و... نیست که بر تم کلی مراسم عروسی شما تاثیر می‌گذارد بلکه رنگ لباس و اکسسوری یا لوازم جانبی ساقدوش‌تان، از کیف گرفته تا گل سر و کفش نیز موثر است. اگر قرار است مراسمتان در ماه‌های سرد سال برگزار شود، رنگ‌های تیره و خنثی برای لباس ساقدوشتان مناسبت‌تر است اما در ماه‌های گرم سال بهتر است سراغ رنگ‌های شاد و روشن بروید.

 

        


دوست دارید ساقدوشتان پرانرژی، با اعتماد به نفس، قوی و جذاب به نظر برسد؟ بهترین راه این است که لباسی سرخ برایش انتخاب کنید. این رنگ هم برای انواع لباس‌های مجلسی زمستانی و هم برای مدل‌های تابستانی مناسب است.

 

     


انتخاب رنگ زرد برای ساقدوش عروس جسارت زیادی می‌خواهد چون اگر به رنگ پوست و موی ساقدوشتان نیاید، نتیجه کار خیلی رضایت‌بخش نخواهد بود. البته نگران نباشید در این طور موارد همیشه کرم‌پودر برنزه می‌تواند به کمک شما و ساقدوشتان بیاید.

 

       


رنگ سبز ساقدوش شما را چند سال جوانتر از سن واقعی‌اش نشان خواهد داد. ساقدوش شما می‌تواند رنگ سبز لباسش را با رنگ‌های خنثی‌ای همچون سیاه، سفید، یا شتری ست کند.      

 

رنگ آبی با اغلب رنگ‌های پوست هم‌خوانی دارد و انتخاب بسیار مناسبی است برای جشن‌هایی که قرار کنار دریا برگزار شود.

 

         


پوشیدن رنگ بنفش حال و هوایی شاهانه به ساقدوش‌های شما خواهد داد. این رنگ زیبا و زنانه نه تنها طیف وسیعی دارد که دست شما را برای انتخاب بازتر می‌کند بلکه تقریبا به همه رنگ‌های پوست و مو هم می‌آید.

            


پوشیدن رنگ صورتی بهتری راه برای بیدار کردن دختر کوچولوی درون شماست. در زمستان بهتر است رنگ صورتی را با مشکی یا طوسی ست کنید و در تابستان با کرم.

###