دلتان می خواهد بهترین خواستگار دنیا سراغ تان بیاید و همچنان منتظرید؟ شاید اول باید تغییراتی در خودتان ایجاد کنید تا بهترین خواستگار را به خود جذب کنید!

این روزها پیدا کردن همسر مناسب کار ساده ای نیست. شاید پیش خودتان فکر کنید که چطور باید از بین خواستگاران مناسب فردی را برگزینید که از هر لحاظ برای شما مناسب باشد یا از چه راه می توانید خواستگاران بهتری داشته باشید و مردان بیشتری را به سمت خودتان جذب کنید. در اینجا چند توصیه خوب برایتان دارید تا ازدواج موفقی داشته باشید.

منحصر به فرد باشید

بیشتر مردان به دنبال زنی خاص می گردند که تا پایان عمر کنارش بماند و با او پیر شود. زنی که اهل شکوه و شکایت نیست یا با نق نق کردن روزش را خراب نمی کند. مردها یک زن منطقی و با حساب و کتاب می خواهند که آنها را در سراسر زندگی شان حمایت کند و در موقعیتهای حساس همیشه بتوانند روی کمکش حساب کنند. از طرف دیگر زن ایده آل آنها شباهت زیادی با همان کلیشه همسر در خانواده و اجتماع دارد. آنها اغلب زنی را ستایش می کنند که مورد ستایش خانواده و اطرافیان شان قرار می گیرد و حتی اگر خودشان هم این واقعیت را ندانند در ناخودآگاهشان آن را پرورش داده و این مسئله را به تصمیم گیری هایشان راه میدهند.

خودتان را دوست داشته باشید

دختری ناامید، عصبی و پرخاشگر که طلبکار از دنیا و دیگران است، چگونه انتظار دارد که فرد مناسبی پیدا کند! دختری که هنوز با همجنس خود نمیتواند درست ارتباط برقرار کند، چگونه انتظار دارد که دیگران به او خواستگار معرفی کنند! دختران باید روی شخصیت خود و به خصوص مهربانی با خود، کار کنند. ### برخی از دختران امروز به دلیل داشتن تحصیلات و شغل، بخشی از زنانگی خود ازجمله مهربان بودن را کمرنگ کرده اند، درصورتی که یک مرد، حس محبت و مهربانی و حمایت همسر خود را می خواهد اما متأسفانه برخی دختران با تحصیل و شغل خود می خواهند که قدرت خود را به رخ فرد مقابل بکشند که در این صورت مردان فراری می شوند!

کمی تغییر رفتار لطفا!

در خودتان همان صفاتی را که دوست دارید شریک تان داشته باشد، پرورش دهید و برای ارتقای آنها از هیچ تلاشی مضایقه نکنید؛ کلاس، آماده سازی، تراپی، رشد معنوی، رژیم، ورزش و... .خود را از مرزهایی که در سرتاسر خود کشیده اید، رها کنید. اگر برای مدت زمان بسیار زیادی است که با آدمهای متفاوت قرار ملاقات می گذارید، اما به نتیجه دلخواه دست پیدا نمی کنید، به خودتان مدتی فرصت بدهید تا بتوانید راحت تر با مسائل برخورد کنید. اگر جزو افرادی هستید که بیشتر وقت خود را در خانه می گذرانند، بهتر است کمی به بیرون بروید و به موقعیت های جدید بیندیشید.

زیبیی مهم است

بله؛ درست است که زیبایی و وضعیت ظاهری نخستین موضوعی نیست که اغلب مردها به آن توجه می کنند اما شک نداشته باشید که این موضوع در انتخاب همسر آینده آنها بی تاثیر هم نیست. بیشتر مردها دوست دارند از این طریق انتخاب شان را به رخ دیگران بکشند و یک افتخار کسب کنند بنابراین می توان گفت ظرافت و زیبایی در رفتار هم می تواند تاثیر مثبتی روی انتخاب آنها بگذارد. گرچه معیارهای زیبایی از فردی به فرد دیگر متفاوت است اما همیشه با نگه داشتن حد وسط می توان از اینکه یکی از کاندیداهای ازدواج مردان مجرد اطرافتان هستید یا خیر مطمئن شوید.

یک زن امروزی باشید

نمی توان در این مورد یک قانون بی چون و چرا صادر کرد اما اغلب مردهای امروز، به دنبال همسری می گردند که چیزی بیشتر از زنان دیگر دارد. یک مهارت خاص، دانش بالا یا شغلی که به آن افتخار کنند. مردهای امروزی زنانی را دوست دارند که در کنار تعهدات خانوادگی، امور روزمره کار و فعالیتهای اجتماعیشان را هم جدی بگیرند. این موضوع به آنها ثابت می کند آن زن قادر است زندگی خود را پیش ببرد و بیش از زنان اطرافش توانمند است. جاه طلبی هم برای مردان دلیل دوست داشتن یک زن است؛ زنی که برای رسیدن به اهدافش تلاش می کند و به سادگی عقب نشینی نمی کند.

شما برای پیدا کردن شاهزاده رویاهایتان چه کارهایی کرده اید؟ اگر پیشنهادی دارید، خوشحال می شویم با ما در میان بگذارید.