داستان کاهش وزن 200 پوندی کایل و بکی

اگر چاق هستید و همیشه رویای کاهش وزن موفقیت‌آمیز را در سر پرورانده‌اید اما هیچ وقت نتوانسته‌اید به این هدف برسید مراسم ازدواج می‌تواند انگیزه‌ای عالی برای کاهش وزن شما باشد. شاید بگویید همه روش‌ها را امتحان کرده‌اید و خداوند شما را چاق خلق فرموده است اما چه خوشتان بیاید چه خوشتان نیاید وزن کم نکردن شما دلیلی به جز هدف نداشتن و تلاش نکردن ندارد. اگر حرف ما را باور نمی‌کنید داستان آشنایی، عاشقی، نامزدی، کاهش وزن باورنکردنی و ازدواج کایل و بکی تورنو را بخوانید، از ماجرای انها الگو بگیرید و برای مراسم ازدواج‌تان فردی با نمایه توده بدنی طبیعی شوید.

کایل و بکی در تاریخ 30 آوریل هر سال نه تنها با سالگرد ازدواج‌شان قصه عشق‌شان را مرور می‌کنند بلکه کاهش افسانه‌ای‌شان را هم جشن می‌گیرند. این زوج خوشبخت طی 1 سال نامزدی 203 پوند وزن کم کردند و در همان وزن هم ثابت مانده‌اند.
کایل که از کودکی با چاقی‌اش دست‌و پنجه نرم می‌کرد در سال 2007 به بالاترین رکورد وزنی خودش یعنی 325 پوند رسید. کایل که یک تکنسین روبات بود زمانی چاقی‌اش را به مبارزه طلبید که وزن بالایش با فعالیت حرفه‌ای او تداخل پیدا کرد:« من در یک اتاق کاملا استریل کار می‌کردم و در هر بار ورود و خروج باید لباس‌های خودم را عوض می‌کردم؛ با آن وزن زیاد نمی‌توانستم راحت به کارم برسم زیرا برای هر استراحت کوتاه چند دقیقه‌ای باید به سختی لباس‌هایم را عوض می‌کردم. نمی‌دانید هر روز چه دردسری داشتم دیگر به ستوه امده بودم. لباس عوض کردن برای ورود و خروج از کار خودم برایم سخت‌تر بود!».
ماجرا همین طور ادامه داشت تا این که روزی کارفرمای کارل برای بررسی وضعیت جسمی کارمندانش از یک تیم سلامت و تغذیه دعوت به همکاری کرد. این تیم برنامه‌ای ترتیب داد که کارمندان این موسسه بتوانند به وزن ایده‌آل خود برسند؛ کایل هم که از وضع همیشگی‌اس خسته شده بود بلافاصله در برنامه مذکور شرکت کرد. اما اوضاع آن طور که کایل امیدوار بود پیش نرفت:« من به مدت چند سال دراین برنامه تناسب اندام شرکت کردم و حدود 70 پوند هم وزن کم کردم اما طولی نکشید که وزنم به مقدار اولیه‌اش بازگشت.»
بکی در همان زمان‌ها که کایل در برنامه کاهش وزن شرکت داشت با او آشنا شد. او در این باره می گوید:« به مرور که با کارل صمیمی‌تر شدم فهمیدم که تهیه وعده‌های غذایی پیشنهادی برنامه رژیمم چندان هم سخت نیست آن زمان فشار خون من خیلی بالا بود بنابراین تصمیم گرفتم وارد برنامه شوم» سنگین‌ترین رکورد وزنی بکی 230 پوند بود.
علاقه‌ای که کایل و بکی به هم داشتند باعث شد که مشوق هم باشند و تغییرات پایداری را در سبک زندگی خود بدهند انها نه تنها رژیم غذایی خود را اصلاح کردند بلکه در یک برنامه ورزشی معتبر هم ثبت نام کردند. هردوی آنها مراقب هم بودند و دقت می‌کردند که محبوب زندگی‌شان از برنامه به این مهمی طفره نرود.
بعد از 18 ماه پیروی مشترک از برنامه، کایل 186 سانتی‌متری با کاهش 125 پوند به وزن ایده‌آلش یعنی 200 پوند رسید و تاکنون در همان وزن مانده است. رمز موفقیت کایل چیست؟ خودش در این باره می گوید:« شریک کاهش وزن! در این دوره کاهش وزن بکی خیلی مواظب من بود، هله هوله نمی‌خوردیم و غذاهای بی‌ارزش را کنار گذاشتیم؛ با هم از اجرای برنامه لذت می‌بردیم و پشتیبانی بکی خستگی و ناامیدی را از من دور می‌کرد»
بکی در ادامه صحبت‌های کایل می‌گوید:« وقتی کایل تاریخ ازدواج‌مان را مشخص کرد انگیزه‌ای خاص پیدا کردم با خودم گفتم در روز عروسی باید خوش اندام باشم. روز عروسی که فرا رسید خیلی غصه خوردم هنوز 4 پوند از وزن ایده‌آلم بیشتر بودم اما کایل به من دلگرمی داد که سبک زندگی غلطم عوض شده و خیلی زود به هدفم می‌رسم. آن جا بود که یاد گرفتم در راه رسیدن به هدف نباید سنگ بزرگ برداشت بلکه باید از هر قدمی که به هدفمان نزدیک می‌شویم به خودمان ببالیم»