1 366

گروه تشریفات مجالس پلک

-

اقدسیه

شماره تماس
درخواست قیمت

معرفی گروه تشریفات مجالس پلک

گروه تشریفات پلک بعنوان اولین پایه گذار رشته طراحی و برنامه ریزی مجالس و تشریفات در ایران (weddingplanning) کار خود را در سال 1373 آغاز نمود و پس از مدت زمانی کوتاه پایه گذار سبکی نوین در امور تشریفات، طراحی و برنامه ریزی مجالس گردید.

با عضویت در باشگاه مشتریان پلک از تخفیفات و آفرهای ویژه مجموعه رستوران های بین المللی و کترینگ های زنجیره ای ما در تهران و لواسان برخوردار شوید.

به لحاظ تنوع سعی نموده ایم همواره در موازات جدید ترین دیزاین روز دنیا، مجموعه ای از جدیدترین متد طراحی و دیزاین مجالس را با تکنولوژی روز دنیا گرد هم آورده و در ایران اجرایی نماییم .

به لحاظ تنوع سبک طراحی و دیزاین، کارشناسان هتلداری و تشریفات مجموعه هر فصل یک دیزاین و طراحی جدید را به آرشیو مجموعه اضافه می نمایند.

میزبان های پلک از مجرب ترین دانش آموختگان رشته هتلداری انتخاب گردیده ا ند و در بالاترین سطح استاندارد پذیرایی، میزبان میهمانان گرامی شما می باشند.

مشتری مداری و احترام به میهمانان اصل جدایی ناپذیر پلک می باشد و این را نیز میدانیم مشتری بهترین و گرانبهاترین میهمان ماست و با انتخاب پلک لطف بی پایانی به مجموعه می نماید، پس برماست تا با سرویس مدرن و بینظیر و غذایی با کیفیت و لذیذ قدر دان لطف او باشیم.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه اجرایی برگزاری مراسم شما و مشاوره با تشریفات پلک تماس بگیرید و یا درخواست قیمت کنید.

نظرات کاربران در مورد گروه تشریفات مجالس پلک


نظر می دهم

پیشنهادهای نوعروس

با معرفی نوعروس به گروه تشریفات مجالس پلک می توانید از تخفیف های حین قرارداد برخوردار شوید.
لطفا کمی صبر کنید...