داشتن مو و آرایش بی نقص خواسته همه عروس هاست که همین امر انتخاب یک آرایشگر مناسب را به یکی از مهمترین دغدغه های عروس ها تبدیل کرده است.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

اگر می خواهید از آرایشگاه عروس خدمات خوبی دریافت کنید سوال های زیر را حتما از آرایشگرتان بپرسید و براساس پاسخ هایی که آرایشگر به شما می دهد تصمیم بگیرید که آیا او آرایشگر مناسبی برای شما خواهد بود یانه؟!  

این مطلب را هم ببینید: آلبوم عکس کیک آرایشگری

کمی از سوابقتان بگویید 

باید مطمئن شوید که آرایشگر صورت و موهایتان در این روز مهم قابل اعتماد خواهد بود بنابراین از او بپرسید کجا آموزش دیده‌، چه مدت سابقه کار دارد و چه نوع کارهایی انجام می دهد. 

تجربه‌ کار چند عروسی را دارید؟

دانستن اینکه آرایشگرتان سابقه‌ کار چند عروسی را داشته است شما را از میزان تجربه‌ و توانایی او در انجام کار آگاه خواهد کرد. 

می توانم آلبوم کارهایتان را ببینم؟ 

آیا می‌خواهید ببینید که آیا کارشان با سلیقه شما همخوانی دارد یا خیر؟ درخواست کنید تا نمونه‌هایی از کاری که خودش انجام داده‌ را ببینید. اگر احساس کردید کارهایش چندان با سلیقه شما همخوانی ندارد، بهتر است به دنبال گزینه‌های دیگری باشید. 

 آیا در روز عروسی، خودتان کار خواهید کرد؟ 

بدترین اتفاق در روز عروسی این است که کسی جز فردی که انتظارش را داشتید جلویتان ظاهر شود! بنابراین لازم است با کسی که قرار است خدمات روز عروسیتان را اداره کند در ارتباط باشید و با آنچه عرضه می‌کند آشنا شوید.

چطور قرارمان را رزرو کنم؟

خیلی مهم است که زمان کافی برای انتخاب آرایشگاه عروس بگذارید و کارهایتان بدون عجله و با دقت انجام شود بنابراین رزرو وقت به شما کمک می کند تا هم شما دچار استرس نشوید و هم آرایشگرتان زمان کافی برای آرایش صورت و موهای شما داشته باشد. 

آیا قراردادی وجود دارد؟ پیش پرداخت لازم است؟

برخی مواقع اتفاقاتی می‌افتند که ممکن است عروسی‌ لغو شود یا اینکه روزش تغییر کند. دانستن این که آیا باید قراردادی امضا کنید یا ودیعه‌ای پرداخت کنید شرایط را برایتان روشن خواهد کرد.

دستمزد شما چقدر است؟

گاهی اوقات، انتخاب به هزینه بستگی دارد. بنابراین حتما از ابتدا درباره قیمت توافق کنید.

آیا می توانید گروه عروسی را همراهی کنید؟

اگر گروه عروسی هم نیاز به آرایش مو و صورت داشته باشند لازم است مطمئن شوید که آرایشگر شما یا همکاران او می توانند به همه‌ خانم‌ها را خدمات بدهند.

آیا می‌توانید این قیافه را کپی کنید؟

اگربه دنبال ظاهر مشخصی هستید و نمی‌خواهید گزینه‌های دیگر را ببینید، پس باید مطمئن شوید که آرایشگرتان می تواند آن ظاهر را کپی کند.

از چه موادی استفاده می‌کنید؟

این موضوع، به ویژه اگر پوستتان حساس است یا آلرژی خاصی دارید بسیار مهم است.

نکته

می توانید از سایر مراجعه کننده ها و مشتری های آرایشگرتان درباره کار او پرس و جو کنید در بیشتر موارد این افراد پاسخ صادقانه ای به شما خواهند داد.

سوال دیگری به ذهنتان میرسد که بخواهید قبل از روز عروسی بپرسید؟

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.