ستاره‌های هالیوودی از کدام کرم‌ها و لوازم آرایش استفاده می‌کنند که چهره‌شان همواره می‌درخشد؟

هنرپیشه‌های مشهور دنیا، ستاره‌های هالیوودی و زنان دنیا مد روش‌های عجیب و غریب و گاهی ساده و ابتدایی برای زیباتر شدن، طراوت بخشیدن به پوست صورت و درخشان کردن موهایشان دارند. دوست دارید با چند نمونه از این روش‌ها آشنا شوید؟

 

           

گوینت پالترو
تا حالا این سوال برایتان پیش نیامده که چرا موهای گوئنیت تا این حد صاف و شفاف است؟ برس‌های معمولی را فراموش کنید، گویی این هنرپیشه برای شانه کردن و حالت دادن به موهایش از لیف استفاده می‌کند! این کار از مجعد شدن موها جلوگیری می‌کند و حجمش را بیشتر نشان می‌دهد.

 

           


اما استون
این هنریشه آلرژی‌ پوستی‌اش را هیچگاه پنهان نکرده و گفته است از روغن دانه انگور به جای مرطوب‌کننده استفاده می‌کند. به گفته خودش او تقریبا همیشه بوی انگور می دهد!

 

      


جنیفر لوپز
جنیفر لوپز هم از راه‌های عجیبی برای محافظت از پوست خود استفاده می‌کند. این هنرپیشه و خواننده مشهور برای برطرف کردن گرسنگی در طول شب و هوس شدید به خوردن اسنک، روغن گریپ‌فروت را بو می‌کند تا اشتهایش را مهار کند.

 

        


جنیفر انیستون
جنیفر یکی از طرفداران وازلین است. این هنرپیشه از وازلین و کرم لب برای کم کردن چین و چروک دور چشمش استفاده می‌کند! او هر شب مقداری از این کرم را زیر چشم‌هایش می مالد .

 

           


تیلور سوییفت
دوست دارید یکی از عجیب‌ترین لوازم آرایش دنیا را بشناسید؟ روان‌نویس ! تیلور چند سال پیش در سفری که به ژاپن داشت وقتی متوجه شد کیف لوازم آرایشش را جا گذاشته، از یک روان‌نویس برای کشیدن چشمهایش استفاده کرد. البته ما اصلا این کار را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم چراکه تیلور هم پس از این اتفاق متوجه شد که خط چشم مایع کاربرد زیادی دارد و به استفاده از آن روی آورد.

###