نوعروس - تشریفات عروسی - عکس و فیلم عروسی - آرایش عروس - تالار و باغ - لباس عروس - گل و ماشین عروس

رد خواستگاران به دلیل تصور غلط

من از خانواده ای مذهبی هستم و نمی دانم ظاهر اندام تناسلی ام زیبا نیست و به همین خاطر به همه خواستگارانم جواب رد می دهم!

پرسش:دختری 27ساله با مدرک کارشناسی ارشد و ازخانواده ای سنتی و مذهبی هستم. متاسفانه به خاطر برخوردهای نامناسب خانوادم نمی تونم مسائل شخصیم رو با آنها مطرح کنم. مشکلی دارم که بخاطر اون جواب منفی به خواستگارام میدم. مشکل اینه که به خاطر ظاهر نامناسب دستگاه تناسلی ام و بزرگی و شل بودن بیش از حد لب های واژن از ازدواج می ترسم چرا که میدونم ظاهر اندام جنسی حداقل در ابتدای زندگی مشترک برای مرد مهم است و دیدن چنین ظاهری برایش خوشایند نیست. از طرفی نمیدونم جراحی زیبایی واژن برای دختران مجرد انجام میشه یا نه. به علاوه مطرح کردن دلیل جواب منفی به خواستگارام منطقی به نظر نمیرسه. خواهشمندم راهنمایی بفرمایید.
پاسخ

پاسخ: 3 نکته: 1- شما از کجا مطمئنید که ظاهر اندام تناسلی شما زشت است؟ این ذهنیت از کجا اومده؟ از اظهار نظر دیگران؟ آیا مطمئنید آنها نظرشون درست بوده؟ یا اینکه فقط خودتون چنین تصوری دارید؟ فکر نمیکنید باید در این مورد با کسی که دانایی کافی داره مشورت کنید؟
2- این فرض که در نگاه آقایان، ظاهر خانم ها اهمیت داره درسته. اما این را هم باید در نظر بگیرید که استانداردهای خاصی برای زیبایی ظاهری وجود نداره. همان طور که یک مرد از خانم های چاق خوشش می آد و یکی از خانم های لاغر، ممکنه همان چیزی که شما فکر میکنید زشته، مورد علاقه یکی دیگر باشه. مخصوصا که پای محبت و علاقه وسط باشه که در این صورت، مسائل ظاهری این چنینی به حاشیه می روند.
3- برای تصمیم گیری قطعی باید با حداقل چند متخصص زنان مشورت کنید. من نمی تونم تصور دقیقی از مشکل شما داشته باشم. ممکنه لیزرلیپولیز برای کاهش چربی های زیر پوست در ناحیه عانه بتواند کمک کنه. احتمال داره جراحی کشیدگی پوست مفید باشه. ولی شخصا بیشترین احتمالی که می دهم اینه که اساسا هیچ مساله عجیب و غیر عادی ای در کار نیست و هیچ دستکاری جراحی هم ضرورت نداره.
موفق باشین.

وارد شوید یا ثبت‌نام کنید و نظربدهید

پروموشن

تعبیر خواب عروسی؛ هر آنچه باید بدانید
5 ترکیب رنگ مو برای پاییز و زمستان
مینوسا، پربازدیدترین آتلیه در هفته چهارم مهر 96

otherthinkwhat

آتلیه عکس و فیلم زیما
با سلام من خیلی خوشحالم که کار عکاسی و فیلم عروسی رو به کادر ح...

دیروز

نامزدم با زن‌های دیگر گرم می‌گیرد
اصولا توی ایران ما پدیده‌ای به نام مرد مستقل نداریم. پس اگر اخ...

پریروز

سالن آرایش هستی اصغری
محیط خوب. کیفیت خوب . پرسنل خوب. کلا همه چی تکمیله...

3 روز قبل
مراسم عروسی؛ 10 نکته که هیچکس به شما نخواهد گفت

مراسم عروسی؛ 10 نکته که هیچکس به شما نخواهد گفت

از هر کسی که ازدواج کرده در مورد روز عروسی شان بپرسید به شما می گوید که این روز مثل برق و باد می گذرد. این 10 نکته در مورد روز عروسی را بخوانید....

نحوه برخورد با واژن نازک تر از برگ گل!

نحوه برخورد با واژن نازک تر از برگ گل!

بهداشت ناحیه واژن برای بانوان و نوعروس ها اهمیت زیادی دارد. در این مطلب به 5 مشکل شایع در ناحیه واژن اشاره می کنیم....

بعد ازدواج با دوستان دوره مجردی چه کنیم؟

بعد ازدواج با دوستان دوره مجردی چه کنیم؟

وقتی به همسرتان «بله» می گویید، روابط تان با دوستانی که در دوره مجردی داشتید، حتی با صمیمی ترین دوست تان تغییر می کند بدون اینکه بخواهید یا متوجه باشی...

مشاوره

عروسی یعنی خداحافظی با فضای مجازی؟!

حریم شخصی بعد از ازدواج کجاست؟ آیا بعد از ازدواج مانند قبل از ازدواج می توان در فضای مجازی حضور داشت و فعالیت کرد یا بایستی حد و حدودی برای حضور در شبکه های اجتماعی قائل شد؟

آزمایش ژنتیک

همه چیز در مورد آزمایش های ژنتیک

آزمایش پیش از ازدواج در دسته آزمایش های عمومی هستند و نمی توانند برای ابتلا یا عدم ابتلای فرزندتان در آینده به بیماری به شما کمک کنند.با ماهیت آزمایش های ژنتیک آشنا شوید و ببینید آیا به آن نیاز دارید؟

مشاوره

ازدواج با مرد مطلقه؛ بله یا نه؟

ازدواج با مرد مطلقه شاید در نظر بسیاری از افراد کاری ناپسند باشد. مردی که به هر دلیل از همسر قبلی اش جدا شده. اگر وارد چنین رابطه ای شده اید یا خواستگاری با این ویژگی ها دارید حتما این مطلب را بخوانید

ثبت‌نام
فرم را تکمیل و به ما بپیوندید
ثبت نام
من حساب کاربری دارم، ورود
ورود

  ادامه
از نو  
من حساب کاربری ندارم؛ ثبت‌نام