نوعروس - تشریفات عروسی - عکس و فیلم عروسی - آرایش عروس - تالار و باغ - لباس عروس - گل و ماشین عروس

زود از دست نامزدم عصبانی می شوم

همسرم مرد خوبیه و به هم علاقه مندیم. اما احساس میکنم حرف همدیگر رو متوجه نمیشیم. من روز به روز حساس تر و عصبی تر می شم و نمی تونم عصبانیتم رو کنترل کنم.

پرسش:دختری 28 ساله هستم. 6 ماهه که عقد کردم. همسرم مرد خوبیه و به هم علاقه مندیم. اما احساس میکنم حرف همدیگر رو متوجه نمیشیم. من روز به روز حساس تر و عصبی ترمی شم. متاسفانه نمی تونم عصبانیتم رو کنترل کنم. نمی دونم چطور در مقابل رفتارهای او عکس العمل نشون بدم. لطفا مرا راهنمایی کنید.
پاسخ

پاسخ: اگر این پرخاشگری شما منحصرا نسبت به همسرتونه و در مورد بقیه نیست، به نظرم باید هرچه سریع تر و قبل از شروع زندگی مشترک، همراه همسرتون به مشاور مراجعه کنین تا موضوع کامل بررسی بشه. اما اگه کلا و در مورد همه این طور بودین و هستین، این موضوعیه که باید به صورت جداگانه روش کار کنین و این جا هم کمک مشاور می تونه مفید باشه. در هر صورت این موضوعی نیست که بشه مکاتبه ای حلش کرد.
فقط به عنوان یه توصیه کلی می تونم بگم این یک اصل رو همیشه در نظر داشته باشین. وقتی که برانگیخته و عصبی میشین، کناره گیری کنین. ادامه گفتگو تو این شرایط اصلا توصیه نمیشه. وقتی گفتگو رو ادامه بدین که آرامش پیدا کرده باشین و اگه باز این گفتگو به دلیل عصبانیت شما یا همسرتون داشت متشنج می شد، مجددا گفتگو رو قطع کنین و دور بشین و با انجام کار دیگه ای خودتون رو آروم کنین. تکرار این رفتار کم کم می تونه شرایط رو کنترل کنه.

وارد شوید یا ثبت‌نام کنید و نظربدهید
  • میهمان 9 بهمن 1392ساعت20:40

    سعی کن خونسرد باشی چون باعصبانیت بیشتربه خودت اسیب میرسونی.بیشتربه خدانزدیک شو وقران بخون و ورزش کن

پروموشن

تعبیر خواب عروسی؛ هر آنچه باید بدانید
5 ترکیب رنگ مو برای پاییز و زمستان
مینوسا، پربازدیدترین آتلیه در هفته چهارم مهر 96

otherthinkwhat

آتلیه عکس سیمای تهران
روی خانواده عروس و داماد زیاد زوم نمی کنن و اون چیزی که اولش ح...

1 ساعت قبل

داماد کوتاه قد یا بلند قد؟
من دنبال یک دختر لاغر می گردم با قد بالای 180 اگه دارید معرفی ...

دیروز

سالن آرایش عروس گل چین
برخورد پرسنل این سالن خیلی خوب بود مخصوصا گریمورشون خانم نیکا ...

پریروز
روز جهانی مادرشوهر گرامی باد!

روز جهانی مادرشوهر گرامی باد!

چهارمین یکشنبه ماه اکتبر به عنوان روز جهانی مادرشوهر و مادرزن در نظر گرفته می شود. اگر عاشق مادرشوهرتان نیستید، به بهانه این روز، چند نکته کلیدی را به...

بارداری در دوره عقد؛ بگم یا نگم؟

بارداری در دوره عقد؛ بگم یا نگم؟

در اغلب خانواده های ایرانی – چه درست و چه غلط – بارداری در دوره عقد پذیرفته شده نیست. خانمی که در دوره عقد باردار می شود تحت فشار شدیدی قرار می گیرد و...

مراسم عروسی؛ 10 نکته که هیچکس به شما نخواهد گفت

مراسم عروسی؛ 10 نکته که هیچکس به شما نخواهد گفت

از هر کسی که ازدواج کرده در مورد روز عروسی شان بپرسید به شما می گوید که این روز مثل برق و باد می گذرد. این 10 نکته در مورد روز عروسی را بخوانید....

مشاوره

عروسی یعنی خداحافظی با فضای مجازی؟!

حریم شخصی بعد از ازدواج کجاست؟ آیا بعد از ازدواج مانند قبل از ازدواج می توان در فضای مجازی حضور داشت و فعالیت کرد یا بایستی حد و حدودی برای حضور در شبکه های اجتماعی قائل شد؟

آزمایش ژنتیک

همه چیز در مورد آزمایش های ژنتیک

آزمایش پیش از ازدواج در دسته آزمایش های عمومی هستند و نمی توانند برای ابتلا یا عدم ابتلای فرزندتان در آینده به بیماری به شما کمک کنند.با ماهیت آزمایش های ژنتیک آشنا شوید و ببینید آیا به آن نیاز دارید؟

مشاوره

ازدواج با مرد مطلقه؛ بله یا نه؟

ازدواج با مرد مطلقه شاید در نظر بسیاری از افراد کاری ناپسند باشد. مردی که به هر دلیل از همسر قبلی اش جدا شده. اگر وارد چنین رابطه ای شده اید یا خواستگاری با این ویژگی ها دارید حتما این مطلب را بخوانید

ثبت‌نام
فرم را تکمیل و به ما بپیوندید
ثبت نام
من حساب کاربری دارم، ورود
ورود

  ادامه
از نو  
من حساب کاربری ندارم؛ ثبت‌نام