سلامتی

سلامتی

پریود دردناک نشانه چیست؟

دردهای قاعدگی گاهی باعث اختلال در فعالیتهای روزانه تان میشود و شما را در بستر بیماری می اندازد، این درد طبیعی ست؟ یا نشانه بیماری و مشکل خاصی در سیستم ایمنی شماست؟

سلامتی

درمان ریزش مو با داروهای گیاهی

درمان گیاهی ریزش مو برای افرادی که دچار ریزش مو هستند راه حل حیاتی به شمار می آید. البته درمان ریزش مو با داروهای گیاهی تنها راه حل نیست و باید در کنار درمان خانگی، راه حل های دیگر را نیز آزمود.

سلامتی

قبل از تزریق بوتاکس بخوانید

تزریق بوتاکس برای داشتن پوستی بدون چین و چروک یکی از گزینه های معمول این روزهاست؛ اما خوب است قبل از تزریق بوتاکس حسابی تحقیق کنید تا بعدا پشیمان نشوید

سلامتی

راز زیبایی زنان برزیلی چیست؟

راز زیبایی زنان برزیلی و سایر کشورهای امریکای جنوبی را می دانید؟ اگر زیبایی زنان برزیلی را می پسندید و می خواهید شبیه شان شوید، باید زحمت بکشید!

سلامتی

سالم ترین سفره افطار را بچینید

برای اینکه در ماه رمضان خودتان و همسرتان راحت تر روزه بگیرید و سالم ترین سفره افطار را بچینید که هم خوشمزه و هم سالم باشند، این نکات تغذیه ای را حتما رعایت کنید

سلامتی

چطور لبخندمان را زیبا تر کنیم؟

همه عروس ها دوست دارند لبخندی زیبا و دندانهای ردیف داشته باشند که وقتی مقابل دوربین لبخند می زنند، دندان هایشان بدرخشد؛ اما چطور باید لبخندی زیباتر داشته باشید؟

سلامتی

مبادا نامزدتان روانی باشد!

تا چه حد از سلامت جسم و روان نامزدتان مطمئن هستید؟ آیا اطمینان دارید که هیچ مشکل روحی و روانی ندارد و در مورد سلامت جسمش با شما صادق بوده؟

سلامتی

تاریخ انقضای هر کدام از لوازم آرایش را بدانید

هر کدام از لوازم آرایشی که در کیف آرایش تان دارید، غیر از تاریخ انقضای خود ماده آرایشی، بعد از باز شدن و آغاز مصرف هم تاریخ انقضای مشخصی دارند؛ حتما لوازم آرایش تان را چند وقت یکبار بازبینی و در صورت لزوم دور بیندازید.

سلامتی

خطرناک ترین آرایش ها را بشناسید

زیبایی خوب است و همه زیبایی را دوست دارند، اما نه به هر قیمتی! مسلما هیچ کس راضی نیست به قیمت از دست دادن سلامت زیباتر شود! بنابراین خوب است خطرناک ترین کارها و محصولات آرایشی را بشناسید

بیشتر

آخرین بحث ها و نظرات

همسرم میلی به رابطه زناشویی ندارد
من هم دقیقا همین مشکل رادارم که شوهرم خیلی سرده و اصلا توجهی ن...

3 روز قبل

آتلیه آرته
سلام. ممنون از توضیحاتتون برای من خیلی مفید بود...

25 روز قبل

جدا از همسرتان نخوابید
یه محصولم هست به اسم نوزونت. پسر عموی من از یه شرکت دانش بنیان...

26 روز قبل
لطفا کمی صبر کنید...