سردمزاجی همسرتان را با گیاهان توصیه شده طب سنتی درمان کنید. برای بهبود روابط زناشویی از داروهای گیاهی کمک بگیرید تا صمیمیت بیشتری با همسرتان پیدا کنید.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.

حتما برایتان پیش آمده که روزی کسالت بار را تجربه کنید اما اگر این روند ادامه پیدا کند رخوت و کسالت را در ساعات شبانه نیز به همراه می آورد و موجب می شود فرد با بی حوصلگی به تختخواب رود و به این ترتیب زوج به مرور در رابطه زناشویی خود خللی را احساس می کنند که در صورت درمان نشدن آن با مشکلات زیادی روبه رو میشوند. دلایل و فاکتورهای مختلفی مانند استرس، خستگی، نوسانات هورمونی در بروز این مشکل و تجربه اختلال در روند زندگی جنسی زوج ها وجود دارد که برای هر یک راهکاری وجود دارد. 

برنج سبوس‌دار با زعفران بخورید

گنجاندن زعفران به عنوان یکی از طبیعی ترین و پرخاصیت ترین و البته گران ترین چاشنی های گیاهی به بهبود رابطه عاطفی و زناشویی کمک کرد. بر اساس تحقیقی که در نشریه غذا و داروی دانشگاه گوئلف منتشر شده استفاده از چاشنی هایی مانند زعفران به همراه برنج قهوه ای یا همان برنج سبوسدار یکی از بهترین روش ها برای افزایش توان، قوت و نشاط و انگیزه لازم برای داشتن رابطه عاطفی در زوجهای جوان است. این ترکیب علاوه بر تامین آنتی اکسیدان، سلنیوم، روی، پتاسیم و منیزیم مورد نیاز بدن را تامین می کند.

شنبلیله را چاشنی غذای شوهرتان کنید

دانه های شنبلیله یکی از مهمترین چاشنی های غذایی است که هندی ها از آن در انواع ادویه و کاری هایی که به عنوان چاشنی برای غذاهای روزمره شان تهیه می کنند، بهره می برند. دانه رازیانه که جزء ادویه ها و چاشنی های گرم محسوب می شود طعم و عطری ماندگار و منحصر به فرد دارد. خاصیت دانه های شنبلیله نه تنها در برخی از متون طب سنتی هند ذکر شده بلکه در مطالعات و آزمایش های بالینی که صورت گرفته نیز به خواص دانه های رازیانه به ویژه در تقویت بنیه و توان و افزایش میل به رابطه زناشویی به ویژه در زوج های جوان اشاره شده است. یکی از بهترین روش ها برای مصرف این دانه ها خشک و آسیاب کردن دانه های شنبلیله است. کافی است آسیاب شده دانه شنبلیله را به عنوان ادویه برای تهیه غذاهای روزانه استفاده کنید. مراقب باشید مصرف این ادویه به کنترل سطح قند خون کمک می کند بنابراین برای مصرف روزانه آن بهتر است با یک متخصص طب سنتی مشورت کنید. به یاد داشته باشید یکی دیگر از روش هایی که می توان به خوبی از دانه های شنبلیله استفاده کرد سبز کردن این دانه هاست که می توان از آنها در تهیه انواع سالادها و غذاها استفاده کرد.

سه بار در هفته سالاد زنانه بخورید

یکی دیگر از سبزیجاتی که می تواند تاثیر زیادی بر کنترل میل جنسی زنان داشته باشد و روند روابط زناشویی زن و شوهر را در محدودهای منطقی و طبیعی قرار دهد مصرف گیاه رازیانه است. رازیانه که عطر و طعمی شبیه به گیاه کرفس دارد یکی از سبزی هایی است که از آن می توان برای تهیه انواع سالاد استفاده کرد. این گیاه که خواص دارویی زیادی دارد از دیدگاه حکیمان و طبیبان مصر باستان به عنوان بهترین داروی طبیعی برای درمان بی میلی جنسی در زنان مورد استفاده قرار می گرفته است. از آنجا که طعم رازیانه کمی تند است بهتر است آن را در کنار سبزیجات دیگر مصرف کنید تا کمی از تندی و تیزی طعم آن گرفته شود. مصرف این سبزی در وعده های غذای اصلی سه تا چهار بار در هفته به زنانی که می خواهند با همسرشان روابط عاطفی و زناشویی خوبی داشته باشند توصیه می شود.

هر زن و شوهری به میخک نیاز دارند

یکی دیگر از گیاهان دارویی که طبعی گرم دارد و می تواند به افزایش انرژی و توانایی های جسمانی زن و شوهر کمک کند و آنها را برای داشتن روابط عاطفی بیشتر ترغیب کند برگهای خشک شده میخک است. در برخی از متون طب سنتی اشاره شده استفاده از میخک به عنوان یک چاشنی در کنار مواد غذایی علاوه بر تامین اسیدهای چرب امگا3، منگنز و ویتامین k می تواند به افزایش توان جسمی افراد کمک کند و میزان انرژی آنها را برای داشتن روابط عاطفی و مراودات آن هم در شرایطی که این روزها بخش زیادی از انرژی زوجها صرف کار روزانه و استرس ها و تنش های ناشی از کار و برنامه های روزمره می شود، تامین کند.

شما برای افزایش میل جنسی همسرتان چه راهکارهایی را سراغ دارید؟

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.