نوعروس - تشریفات عروسی - عکس و فیلم عروسی - آرایش عروس - تالار و باغ - لباس عروس - گل و ماشین عروس

عصبانیت نامزدم ازدواجمان را تهدید می کند

همسرم خیلی زود عصبانی می شود و در بسیاری از موارد با هم نظرات متفاوتی داریم؛ میترسم این اختلاف ها ازدواج مان را تهدید کند.

پرسش: من 24 سال سن دارد. 7 ماه است عقد کردم. شوهرم مشهدی و خودم کرمانی هستم. در این مدت متوجه شدم که او خیلی سریع عصبانی میشود و نظراتمان درباره بسیاری از موارد باهم متفاوت است. در بعضی موارد سعی کردیم خودمان را به همدیگر نزدیک کنیم ولی بعضی اوقات هم نشده و این موضوعات من را خیلی ناراحت و درگیر کرده است. می ترسم این روال برای همیشه باقی بماند. لطفا من را راهنمایی کنیند که چگونه میتوانم عصبانیت شوهرم را کنترل کنم؟ مواردی که با هم هنوز به توافق نرسیدیم ممکنه است مشکلی برایمان ایجاد کند؟
پاسخ

پاسخ: تلاش برای نزدیک شدن به همدیگر و آشنا شدن با نگرش های یکدیگر و یافتن قلق های همدیگر از تکالیف هر فردی در زندگی زناشویی است و غالبأ در 7 ماه اتفاق نمی افتد تلاش تان را ادامه دهید و سعی کنید روش های ارتباطی موثر را پیدا کنید. اما اگر شوهرتان واقعأ سریع عصبانی می شوند باید اقدامی سریع صورت گیرد زیرا از عوامل اصلی آشفتگی ارتباطی است البته شما عصبانیت ایشان را کنترل نمی کنید این وظیفه ایشان نسبت به خود و رابطه است.
تا ایشان دیده نشوند؛ چه باید کرد را نمی توان گفت. زیرا خشم ازعوامل بسیار مختلفی تشکیل می شود و روش های کاهش خشم با توجه به یافتن علت یا علل بوجود آمدن آنها تنظیم می شود البته باز هم تأکید می کنم اگر این برداشت شما ناشی از حساس بودن خود شما نباشد.

وارد شوید یا ثبت‌نام کنید و نظربدهید

پروموشن

تعبیر خواب عروسی؛ هر آنچه باید بدانید
5 ترکیب رنگ مو برای پاییز و زمستان
مینوسا، پربازدیدترین آتلیه در هفته چهارم مهر 96

otherthinkwhat

آتلیه عکس و فیلم زیما
با سلام من خیلی خوشحالم که کار عکاسی و فیلم عروسی رو به کادر ح...

دیروز

نامزدم با زن‌های دیگر گرم می‌گیرد
اصولا توی ایران ما پدیده‌ای به نام مرد مستقل نداریم. پس اگر اخ...

پریروز

سالن آرایش هستی اصغری
محیط خوب. کیفیت خوب . پرسنل خوب. کلا همه چی تکمیله...

3 روز قبل
بارداری در دوره عقد؛ بگم یا نگم؟

بارداری در دوره عقد؛ بگم یا نگم؟

در اغلب خانواده های ایرانی – چه درست و چه غلط – بارداری در دوره عقد پذیرفته شده نیست. خانمی که در دوره عقد باردار می شود تحت فشار شدیدی قرار می گیرد و...

مراسم عروسی؛ 10 نکته که هیچکس به شما نخواهد گفت

مراسم عروسی؛ 10 نکته که هیچکس به شما نخواهد گفت

از هر کسی که ازدواج کرده در مورد روز عروسی شان بپرسید به شما می گوید که این روز مثل برق و باد می گذرد. این 10 نکته در مورد روز عروسی را بخوانید....

بعد ازدواج با دوستان دوره مجردی چه کنیم؟

بعد ازدواج با دوستان دوره مجردی چه کنیم؟

وقتی به همسرتان «بله» می گویید، روابط تان با دوستانی که در دوره مجردی داشتید، حتی با صمیمی ترین دوست تان تغییر می کند بدون اینکه بخواهید یا متوجه باشی...

مشاوره

عروسی یعنی خداحافظی با فضای مجازی؟!

حریم شخصی بعد از ازدواج کجاست؟ آیا بعد از ازدواج مانند قبل از ازدواج می توان در فضای مجازی حضور داشت و فعالیت کرد یا بایستی حد و حدودی برای حضور در شبکه های اجتماعی قائل شد؟

آزمایش ژنتیک

همه چیز در مورد آزمایش های ژنتیک

آزمایش پیش از ازدواج در دسته آزمایش های عمومی هستند و نمی توانند برای ابتلا یا عدم ابتلای فرزندتان در آینده به بیماری به شما کمک کنند.با ماهیت آزمایش های ژنتیک آشنا شوید و ببینید آیا به آن نیاز دارید؟

مشاوره

ازدواج با مرد مطلقه؛ بله یا نه؟

ازدواج با مرد مطلقه شاید در نظر بسیاری از افراد کاری ناپسند باشد. مردی که به هر دلیل از همسر قبلی اش جدا شده. اگر وارد چنین رابطه ای شده اید یا خواستگاری با این ویژگی ها دارید حتما این مطلب را بخوانید

ثبت‌نام
فرم را تکمیل و به ما بپیوندید
ثبت نام
من حساب کاربری دارم، ورود
ورود

  ادامه
از نو  
من حساب کاربری ندارم؛ ثبت‌نام