نوعروس - تشریفات عروسی - عکس و فیلم عروسی - آرایش عروس - تالار و باغ - لباس عروس - گل و ماشین عروس
مزون تاپ

مزون تاپ

مزون تاپ

مزون تاپ

مزون تاپ

مزون تاپ

مزون تاپ

مزون تاپ

مزون تاپ

مزون تاپ

مزون تاپ

مزون تاپ

مزون تاپ

مزون تاپ

مزون تاپ

مزون تاپ

مزون تاپ

مزون تاپ

مزون تاپ

مزون تاپ

این خددمات دهنده را پسندیده‌اید؟ به اشتراک بگذارید

عکس 1 از 10

معرفی

بیشتر

 مزون تاپ جهت تامین سلیقه بانوان خوش ذوق اقدام به ایجاد مجموعه بی نظیر از طرح های دو برند کارل لجرفیلد و مظفر نموده که دسترسی شما عزیزان را به این محصولات آسان می نماید.

برخلاف تصور عموم تولیدات تاپ صرفا مختص ثروتمندان نیست، محصولات تاپ به دلیل دست به دست شدن در برخی فروشگاها با قیمت بسیار بالا به فروش می رسند. مجموعه تاپ سعی می کند محصولات بدون واسطه به دست شما برسد.

 معرفی برند کارل لجرفیلد

کارل لجرفیلد متولد 10 سپتامبر 1933 از چهره های بنام تاثیر گذار و تحسین شده در فشن قرن بیستم و عضو chamber syndicate پاریس می باشد.

او در سال 1952 میلادی وارد دنیای مد و از سال 1954 الی 1958 به صورت حرفه ای با pierre balmain و خانه مد patou مشغول به کار گردید.

اولین طرح های بنام او را می توان در همکاری با برند chloe پاریس دید و شروع درخشش او در دهه ی 60 میلادی و نقطه اوج مد بود.

وی در سال 1972 میلادی با برند فندی ایتالیا و بیشتر در بخش اکسسوریز همکاری داشت. در سال 1982 میلادی از او دعوت شد تا وارد دنیای مد خانه شانل شود.

او در سال 1984 اقدام به تاسیس شرکت و برندی به نام خود کرد که امروزه نیز از معروف ترین برندها در صنعت پوشاک می باشد.

طرح های اصلی وی اغلب در زمینه لباس شب های دراماتیک با رنگ های اصلی سفید و مشکی می باشد که مطابق سلیقه بانوان ایرانی است.

امروزه او به عنوان طراح با سه برند کارل لجرفیلد ، شانل و فندی فعالیت و با گروه مظفر ترک و به عنوان مشاور جناب مظفر همکاری می نماید.

 معرفی گروه مظفر ترک

این گروه صنعتی در سال 1975 و با تولید لباس عصرانه زنانه در استانبول ترکیه تاسیس شد و هدف آن تامین سلیقه مخاطبان جهانی با کمک طراحان بنام قرار داده شد و امروز با طراحانی از هندوستان تا آمریکا همکاری دارد و بیش از 70 درصد تولیداتش را به اروپا صادر می کند و از طرح های کارل لجرفیلذ نیز بهره می برد.

 

بستن
وارد شوید یا ثبت‌نام کنید و نظربدهید

آدرس خدمات دهنده

خیابان فلسطین

ثبت‌نام
فرم را تکمیل و به ما بپیوندید
ثبت نام
من حساب کاربری دارم، ورود
ثبت نام

درصورت عدم دریافت کد فعالسازی، لطفا چند دقیقه دیگر دوباره تلاش کنید

  دریافت کد فعالسازی
من حساب کاربری دارم، ورود
ورود

  ادامه
از نو  
من حساب کاربری ندارم؛ ثبت‌نام