نامزدی

نامزدی

با شوهر دروغگو چه کنم؟

پرسش: شوهرم عادت کرده به دروغ گفتن و من تو مدت 5 ماهی که از عقدمون می‌گذره خیلی از دروغ‌هاش رو متوجه شدم، خسته شدم از این همه دروغ که قبل و بعد از عقد بهم گفته و می‌ترسم این رویه همین‌طور ادامه داشته باشه؟ نمی‌دونم باید چه جوری باهاش رفتار کنم؟

نامزدی

در دوران نامزدی نقش بازی نکنید

دوران نامزدی برای شناخت بیشتر دو طرف از یکدیگر است. بعضی از افراد برای آنکه در دوران نامزدی مورد پذیرش طرف مقابل شان قرار بگیرند شروع به نقش بازی کردن می کنند.

نامزدی

نامزدی دوره آزمایش، نه آغاز زندگی مشترک

پرسش : دختری 25 ساله هستم که هفته گذشته آقایی که 6 سال با او دوستی داشتم به خواستگاری ام آمد، پدرم فوت کرده و برادرم زیاد موافق نیست چون به نظرش خانواده اش اهل دخالت هستن، ولی با شرط حق طلاق و 6 ماه نامزدی نظرش مثبته، چگونه در این دوران نامزدی آرامشم را حفظ کنم؟ من در رشت زندگی میکنم و او در تهران است.

نامزدی

نامزدم دیگر دوستم ندارد

پرسش : 6ماه نامزد کردم. اوایل نامزدی شوهرم زیاد بهم اهمیت میداد که همش وقتش با من بگذره و در طول روز جمله دوستت دارم رو خیلی به زبون میاورد ولی تازگیا روزی یه بارم بهم نمیگه. حس میکنم صمیمیتش کمتر شده. درسته زمان باعث عادی شدن طرف میشه ولی نه در طول 6ماه. خیلی نگرانم. میترسم روز به روز ازم دورتر شه. ولی من هر روز عشقم بهش بیشتر میشه. بهش محبت میکنم. یعنی مشکل از منه؟ چرا باید عشق و محبتش کم شده باشه؟ لطفا راهنماییم کنید.

نامزدی

نامزدی فرصتی برای شناخت بیشتر

پرسش: دختری 21 ساله هستم که 3 سال است که یک خواستگار دارم. او فقط 6 ماه از من بزرگتر است, همیشه به خاطر سن کم جواب منفی میدادم, اما از تیر 92 بااو دوست شدم و آبان رسما خواستگاری کرد. هیچ چیز زندگی اش مشخص نیست. خانواده ها قرار گذاشتن که 3 سال نامزد باشیم بعد ازدواج کنیم. اما این که از شغل و زندگیش هیچی معلوم نیست و اینکه سنمون کم است خیلی نگرانم. وضع مالی پدرش خیلی خوبه و کمک میکند. نمیدا نم چکار کنم؟ این 3 سال نامزدی مشکلی بوجود نمیاورد؟

نامزدی

برای نامزدم مهم نیستم

پرسش: 6ماهه نامزد کردم. اوایل نامزدی شوهرم زیاد بهم اهمیت میداد. همه اش وقتش را با من میگذراند و در طول روز جمله دوست دارم را خیلی به زبان میاورد. ولی به تازگی روزی یک بار هم نمیگوید. حس میکنم صمیمیت اش کمتر شده. درسته زمان باعث عادی شدن طرف میشود ولی نه در طول 6 ماه. خیلی نگرانم. میترسم روز به روز ازم دورتر شود. ولی من هر روز عشقم به او بیشتر میشود. به او محبت میکنم. یعنی مشکل از من است؟ چرا باید عشق و محبتش کم شده باشد؟ لطفا راهنماییم کنید.

نامزدی

دوران نامزدی بهترین زمان برای شناخت همسر آینده

پرسش: من 26 ساله هستم و 2 ماه است که با پسری 28 ساله برای ازدواج آشنا شدم. از همان ابتدا برای رسیدن به نقاط مشترک در مورد بسیاری از مسائل مذهبی، فکری اخلاقی و ... صحبت کردیم و تا اینجا با هم مشکل و اختلافی نداشتیم یک بار هم به همراه خانواده هایمان همدیگر را در پارک دیدیم و از طریق خانواده هم آشنایی انجام شد. من به او گفتم از این به بعد شما بیایید خانه ما که به صورت خانوادگی رفت و آمد کنیم اما او می گوید که من در گذشته برایم اتفاقاتی افتاده که برای کنار گذاشتنش به زمان بیشتری نیاز دارم. در حال حاضر آمادگی ندارم که به خواستگاری بیام. من الان باید چیکار کنم ؟ آیا لزوم و ضرورتی دارد که در مورد گذشته این آدم و اتفاقاتی که براش افتاده ازش سوال کنم و بدانم؟ چه راه هایی هست تا در این مرحله به شناخت بیشتری برسم اگر ممکنه در این مورد راهنمایی بفرمایید.

نامزدی

به هم زدن نامزدی، به چه دلیل؟

وقتی در فاصله عقد تا عروسی هستید ممکن است رفتارهایی را از همسرتان ببنید که شما را نسبت به ازدواج پشیمان کند. در چه مواردی باید نامزدیتان را به هم بزنید.

بیشتر

آخرین بحث ها و نظرات

اسم عشقتون رو توی گوشی اتون چی سیو کردید ؟
من اونو😍🥰アムㄎんᄊムズムᄊ سیو کردم اونم منو Delbar jan سیو کرده❤...

1 ساعت قبل

سالن زیبایی شبنم نظیف
بچه ها میکاپ و شینیون کار تو سالن خانم نظیف کدوماشون کارشون خو...

دیروز

آموزشگاه سیماى ماندگار
سلام عصر بخیر،خواستم از کلیه پرسنل و مدیریت خوبتون تشکر کنم،که...

3 روز قبل
لطفا کمی صبر کنید...