نوعروس - تشریفات عروسی - عکس و فیلم عروسی - آرایش عروس - تالار و باغ - لباس عروس - گل و ماشین عروس

نامزد سابقم، هنوز دوستم دارد

نامزد سابقم هنوز دوستم دارم و در دوران نامزدی با هم رابطه داشتیم که نمی دانم بکارتم از بین رفته یا نه؛ لطفا راهنماییم کنید.

پرسش:حدود 3سال پیش با آقایی نامزد شدم و در دوران عقد رابطه زناشویی کامل نداشتیم اما هردو گرم مزاج بودیم و همین باعث می شد به هم خیلی نزدیک شیم، اما من بخاطر ترس از خونریزی اجازه نمی دادم. اما اولین بار ایشون خیلی بهم فشار آورد و با اینکه با لباس بود اما لکه ای خون دیدم. همینه که باعث نگرانیم شده. از طرفی بخاطر مشکلات خونوادگی مجبور به جدایی شدیم و حالا نمیدونم بکارتم باقی مونده یا نه. از طرفی اون آقا هنوزم دوستم داره و پیام میده. واقعا بلاتکلیفم چه باید بکنم.
پاسخ

پاسخ: 1- با این اوصاف که میگین بعیده آسیبی به پرده بکارت رسیده باشه اما برای اطمینان به یک متخصص زنان مراجعه کنید تا معاینه بشین و نگرانیتون برطرف شه.
2- این مساله آخر نگران کننده تره. شما گفتین که به دلیل مسائل خانوادگی مجبور شدین به جدایی. و بعد میگین که اون آقا هنوز شما رو دوست داره و پیغام میده. در این مورد باید اطلاعات بیشتری بدین تا بتونم نظری بدم. اما مسلما ادامه این وضعیت درست نیست. یا شما باید رسما برگردین و مسائل خانوادگیو حل کنین، یا اینکه اگر رابطه تموم شده، باید همه کانال های ارتباطی قطع بشه و موضوع حتی از ذهن هر دو نفر خارج بشه.

وارد شوید یا ثبت‌نام کنید و نظربدهید

پروموشن

سرویس جدید نوعروس: ثبت نام آنلاین بازدید عروس واقعی
تعبیر خواب عروسی؛ هر آنچه باید بدانید
5 ترکیب رنگ مو برای پاییز و زمستان

otherthinkwhat

شب چله ای پیشکش کنید!
این مراسمات برای خانوم ها خیلی مهمه. چون فقط یک بارن که اتفاق ...

8 ساعت قبل

سالن آرایش عروس گل گیس
سلام.عروسی‌من تو ماه بهمنه ۹۶.میشه بگید تو کار میکاپ کی کارش ...

دیروز

تشریفات مجالس لاریسا
سلام دوستان من نامزدیم نه اذر بود که با یه تشریفات قرارداد بست...

دیروز
مراسم عروسی؛ 10 نکته که هیچکس به شما نخواهد گفت

مراسم عروسی؛ 10 نکته که هیچکس به شما نخواهد گفت

از هر کسی که ازدواج کرده در مورد روز عروسی شان بپرسید به شما می گوید که این روز مثل برق و باد می گذرد. این 10 نکته در مورد روز عروسی را بخوانید....

بعد ازدواج با دوستان دوره مجردی چه کنیم؟

بعد ازدواج با دوستان دوره مجردی چه کنیم؟

وقتی به همسرتان «بله» می گویید، روابط تان با دوستانی که در دوره مجردی داشتید، حتی با صمیمی ترین دوست تان تغییر می کند بدون اینکه بخواهید یا متوجه باشی...

قبل از ازدواج تست اچ آی وی بدهیم؟

قبل از ازدواج تست اچ آی وی بدهیم؟

انجام تست اچ آی وی قبل از ازدواج از اهمیت زیادی برخوردار است. برخلاف تصور عموم تنها راه انتقال ویروس اچ آی وی تماس جنسی مشکوک و روابط نامشروع نیست....

مشاوره

عروسی یعنی خداحافظی با فضای مجازی؟!

حریم شخصی بعد از ازدواج کجاست؟ آیا بعد از ازدواج مانند قبل از ازدواج می توان در فضای مجازی حضور داشت و فعالیت کرد یا بایستی حد و حدودی برای حضور در شبکه های اجتماعی قائل شد؟

آزمایش ژنتیک

همه چیز در مورد آزمایش های ژنتیک

آزمایش پیش از ازدواج در دسته آزمایش های عمومی هستند و نمی توانند برای ابتلا یا عدم ابتلای فرزندتان در آینده به بیماری به شما کمک کنند.با ماهیت آزمایش های ژنتیک آشنا شوید و ببینید آیا به آن نیاز دارید؟

مشاوره

ازدواج با مرد مطلقه؛ بله یا نه؟

ازدواج با مرد مطلقه شاید در نظر بسیاری از افراد کاری ناپسند باشد. مردی که به هر دلیل از همسر قبلی اش جدا شده. اگر وارد چنین رابطه ای شده اید یا خواستگاری با این ویژگی ها دارید حتما این مطلب را بخوانید

ثبت نام عضو جدید

درصورت عدم دریافت کد فعالسازی، لطفا 30 ثانیه دیگر، صفحه را رفرش و دوباره اقدام کنید.

  دریافت کد فعالسازی
من حساب کاربری دارم
ورود عضو نوعروس  
ورود عضو نوعروس

  ادامه
از نو  
حساب کاربری ندارم ، ثبت‌نام می کنم
  ثبت نام عضو جدید