نوعروس - تشریفات عروسی - عکس و فیلم عروسی - آرایش عروس - تالار و باغ - لباس عروس - گل و ماشین عروس

همسرم بیش از حد به مادرش وابسته است

۹ ماه است که عقد کرده ام؛ خانواده همسرم به شدت به او وابسته اند، طوری که او کمتر به دیدنم می آید و جلوی آنها به من محبت نمی کند تا ناراحت نشوند!

پرسش: من 9ماه هست که عقد کردم. هم من و هم شوهرم پدرانمان فوت کردن وچون شوهرم پسر بزرگ خانواده است، خانواده اش به او وابسته هستند و توقعاتشان از او زیاد است. به عنوان مثال زمانی که پیش من می آید مدام به او میگویند از وقتی ازدواج کردی ما رو فراموش کردی. همسر من هیچ وقت اعتراضی به آنها نمی کند اما مادرشوهرم وقتی شوهرم منزل ماست به هربهانه ای زنگ می زند. من حس می کنم هیچ نقشی تو زندگی خودم ندارم و شوهرم تحت نفوذ مادرشوهرم است و به خاطر اینکه آنها ناراحت نباشند کمتر من را میبیند و جلوی آنها به من محبت نمی کند تا ناراحت نشوند. من خیلی از این بابت ناراحتم.
پاسخ

پاسخ: نه ماه مدت زمان زیادی نیست مخصوصأ به نظر می رسد هنوز با هم زندگی نمی کنید. برخی مواقع برای جاافتادن در زندگی و پذیرفته شدن باید صبر کرد. این مسئولیت همسر شماست که بین شما و مادرشان تعادل برقرار کنند. اگر ایشان نتوانند و شما مداخله کنید و نتوانید کاری بکنید به احتمال زیاد بر زندگی تان تأثیر بسیار منفی بر جای می گذارد بنابراین اجازه دهید خودش ورود کند.
اگر شوهر شما تحت تأیر مادرشان باشند ابتدا باید وابستگی ایشان کمتر شده و به یک حد معقولی برسد، شاید این اتفاق به راحتی رخ ندهد پس به آرامی این کار را انجام دهید.اگر عجله کنید ممکن است همسرتان موفق نشود نقش جدید را درک کرده و تغییر کند.تلاش کنید برای تأثیر گذرای بر همسرتان از روش حمله به مادر ایشان استفاده نکنید فراموش نکنید همسرتان باید تغییر کند نه مادرشان.

وارد شوید یا ثبت‌نام کنید و نظربدهید

پروموشن

تعبیر خواب عروسی؛ هر آنچه باید بدانید
5 ترکیب رنگ مو برای پاییز و زمستان
مینوسا، پربازدیدترین آتلیه در هفته چهارم مهر 96

otherthinkwhat

نامزدم با زن‌های دیگر گرم می‌گیرد
اصولا توی ایران ما پدیده‌ای به نام مرد مستقل نداریم. پس اگر اخ...

4 ساعت قبل

سالن آرایش هستی اصغری
محیط خوب. کیفیت خوب . پرسنل خوب. کلا همه چی تکمیله...

پریروز
مراسم عروسی؛ 10 نکته که هیچکس به شما نخواهد گفت

مراسم عروسی؛ 10 نکته که هیچکس به شما نخواهد گفت

از هر کسی که ازدواج کرده در مورد روز عروسی شان بپرسید به شما می گوید که این روز مثل برق و باد می گذرد. این 10 نکته در مورد روز عروسی را بخوانید....

بعد ازدواج با دوستان دوره مجردی چه کنیم؟

بعد ازدواج با دوستان دوره مجردی چه کنیم؟

وقتی به همسرتان «بله» می گویید، روابط تان با دوستانی که در دوره مجردی داشتید، حتی با صمیمی ترین دوست تان تغییر می کند بدون اینکه بخواهید یا متوجه باشی...

قبل از ازدواج تست اچ آی وی بدهیم؟

قبل از ازدواج تست اچ آی وی بدهیم؟

انجام تست اچ آی وی قبل از ازدواج از اهمیت زیادی برخوردار است. برخلاف تصور عموم تنها راه انتقال ویروس اچ آی وی تماس جنسی مشکوک و روابط نامشروع نیست....

مشاوره

عروسی یعنی خداحافظی با فضای مجازی؟!

حریم شخصی بعد از ازدواج کجاست؟ آیا بعد از ازدواج مانند قبل از ازدواج می توان در فضای مجازی حضور داشت و فعالیت کرد یا بایستی حد و حدودی برای حضور در شبکه های اجتماعی قائل شد؟

آزمایش ژنتیک

همه چیز در مورد آزمایش های ژنتیک

آزمایش پیش از ازدواج در دسته آزمایش های عمومی هستند و نمی توانند برای ابتلا یا عدم ابتلای فرزندتان در آینده به بیماری به شما کمک کنند.با ماهیت آزمایش های ژنتیک آشنا شوید و ببینید آیا به آن نیاز دارید؟

مشاوره

ازدواج با مرد مطلقه؛ بله یا نه؟

ازدواج با مرد مطلقه شاید در نظر بسیاری از افراد کاری ناپسند باشد. مردی که به هر دلیل از همسر قبلی اش جدا شده. اگر وارد چنین رابطه ای شده اید یا خواستگاری با این ویژگی ها دارید حتما این مطلب را بخوانید

مشاوره

در ازدواج واقع بین باشید

دسته ای از خانم ها و آقایان پیش از ازدواج در فکر این هستند که با ازدواج میتوانند خصوصیات اخلاقی، رفتاری و حتی فکری همسر آینده شان را تغییر دهند، غافل از اینکه چنین چیزی شدنی نیست.

ثبت‌نام
فرم را تکمیل و به ما بپیوندید
ثبت نام
من حساب کاربری دارم، ورود
ورود

  ادامه
از نو  
من حساب کاربری ندارم؛ ثبت‌نام