گوگل به شما می‌گوید مردم سراسر دنیا درباره ازدواج کدام ستاره ها کنجکاوتر بوده‌اند

خیلی از افراد مشهور و ستاره‌های سینما و موسیقی در سال 2013 طی جشن‌هایی با حال و هوای متفاوت از مراسم کاملا خصوصی گرفته تا جشن‌های پرخرج و هالیوودی ازدواج کردند. سایت گوگل به تازگی آماری را منتشر کرده است که نشان می‌دهد اخبار عروسی کدام ستاره‌ها در فهرست پربازدید‌ترین مطالب سال 2013 بوده است. بد نیست با هم نگاهی به این عروسی ها بیندازیم تا بدانیم چه چیزی این جشن‌ها را اینقدر خاص و به یادماندنی کرده است.

ملیسا ژیلبرت و تیموتی باسفیلد
بازیگر مشهور «خانه کوچک پریری» تصمیم گرفت که برای ازدواج سومش هم لباس سفید بر تن کند. ژیلبرت و تیموتی در یک مراسم خصوصی در کالیفورنیا ازدواج کردند. اگرچه آنها تنها 4 ماه نامزد بودند اما بیست سالی می‌شود که همدیگر را می شناسند.

 


نه‌نه لیکس و گرگ لیکس
هنرپیشه «خانم‌های خانه‌دار واقعی آتلانتا» بالاخره تصمیم گرفت شانس مجددی به عشق بدهد و در ماه ژوئن سال 2013 برای مرتبه دوم به خانه بخت رفت! این زوج در سال 2011 پس از 14 سال زندگی مشترک از هم جدا شدند اما در فصل پنجم از سریال مشترکی که با هم بازی می‌کردند، دوباره عاشق همدیگر شدند. این عروس خانم برای لحظه ورودش به مراسم آهنگ «من به خودم و تو باور دارم» ویتنی هیوستون را انتخاب کرده بود و به مجله لایف اند استایل گفت: من این بار از دفعه پیش عاشق‌تر بودم. من و گرگ هر دو بزرگ شده‌ایم و این خیلی بهتر است.»

 


ارون پال و لورن پارسکیان
این زوج در مالیبو کالیفورنیا مراسم خود را با الهام گرفتن از سبک دهه 20 فرانسه برگزار کردند. این مراسم بسیار باشکوه بود و آهنگ «زندگی صورتی» (آهنگی که زمان خواستگاری پال از لورن در پاریس پخش شده بود) هم اجرا شد. آنها به همین دلیل سبک مراسم را این چنین انتخاب کردند تا به شب خواستگاری و همچنین اولین شبی که همدیگر را در کوچلا دیده بودند، ادای دین کنند. پال گفت: «اولین شبی که با هم بیرون رفتیم در چرخ و فلک نشسته بودیم و من گفتم یک روزی ما با همدیگر ازدواج خواهیم کرد. فضای رویایی و خاصی بود و من می‌دانستم که این اتفاق روزی به وقوع خواهد پیوست.»

 


مایکل جوردن و ایوت پریتو
اسطوره بسکتبال و ایوت پریتو که یکی از معروف‌ترین مدل‌های دنیای مد است، در یک مراسم عروسی پرهزینه در ماه آپریل با همدیگر ازدواج کردند. آنها مراسم خود را در فلوریدا و در کنار دریا برگزار کردند و سپس مهمانان را برای صرف شام و پذیرایی به یک زمین گلف خصوصی انتقال دادند. بیشتر از 300 مهمان در این مراسم شرکت کرده بودند که چهره‌های مشهور هالیوود هم در میانشان به چشم می‌خورد.

 


کری واشینگتون و نمدی اسوموگا
این زوج در مراسمی کاملا خصوصی و مخفیانه ازدواج کردند. به همین دلیل اخبار مراسم ازدواجشان در صدر فهرست پربازدیدترین عروسی‌های سال 2013 قرار گرفت. عروس خانم به مجله People گفت: «من درباره زندگی خصوصی‌ام خیلی صحبت نمی‌کنم، اما باید بگویم که بسیار خوشحال هستم و خدا را به خاطر همه چیز در زندگیم شکر می‌کنم. من با حلقه‌ای در دستم قدم می زنم و وقتی دیگران تبریک می‌گویند، با لبخند از آنها تشکر می‌کنم اما همچنان به صحبت نکردن در اینباره ادامه می‌دهم و می‌گذارم قضیه سربسته بماند.»
ما فقط می‌دانیم که این زوج در مراسمی کوچک با حضور خانواده‌هایشان ازدواج کردند. پدر و مادر واشینگتون و خواهر اسوموگا شاهدان عقد بودند و گفته می‌شود مراسم بسیار ساده‌ای بوده است.