ژل لاغری اگر در کنار رژیم غذایی سالم و ورزش استفاده شود می تواند فرآیند کاهش وزن را تسریع ببخشد. در این مطلب با طرز تهیه ژل لاغری در منزل آشنا می شوید و دیگر نیازی نخواهید داشت هزینه های سنگینی برای تهیه آن بپردازید.

عملکرد ژل لاغری

ژل لاغری یا کرم لاغری گردش خون را در موضعی که استفاده می شود افزایش داده و از این طریق لایه های چربی ای را که به طور ناخواسته در یک نقطه از بدن جمع شده اند را از بین می برد. ژل های لاغری همچنین دارای موادی هستند که وقتی روی پوست زده می شوند حس خنکی در آن ایجاد می کنند و بافت های پوست را سفت می کنند. اگر هنگامی که رژیم غذایی سالم را رعایت می کنید و ورزش می کنید از ژل لاغری هم استفاده کنید، اندام لاغرتر و پوست سفت تر، نرم تر و براق تری خواهید داشت. بهتر است از ژل لاغری به طور موضعی در قسمت هایی از بدن که چربی جمع شده اند استفاده کنید. 

طرز تهیه ژل لاغری با استفاده از آلوئه ورا، اوکالیپتوس و لیمو

یک فنجان لوسیون بدن (فرقی نمی کند چه برندی باشد ولی بهتر است ضد حساسیت باشد) با یک قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورا، 5 قطره روغن خالص اوکالیپتوس و یک قاشق غذاخوری آب لیموی تازه مخلوط کنید. به همین راحتی می توانید ژل لاغری خودتان را داشته باشید. این مخلوط را در یک ظرف در بسته نگهداری کنید.

ژل لاغری؛ نحوه استفاده

ژل لاغری را روی قسمت هایی از بدن تان که چربی بیشتری جمع شده است بمالید و سپس آنقدر ماساژ دهید تا به خوبی جذب شود. برای اینکه نتیجه بهتری بگیرید موارد زیر را رعایت کنید:

-ژل لاغری را دو بار در روز استفاده کنید، هم صبح و هم شب

-ژل لاغری را با حرکات دایره و با فشار روی پوست تان ماساژ دهید

-ژل را روی پوست تمیز استفاده کنید تا به خوبی جذب شود

-برای اینکه تاثیر ژل لاغری را بیشتر کنید می توانید روی آن را با پلاستیک به مدت 20 دقیقه ببندید

-حتما در کنار استفاده از ژل لاغری رژیم غذایی را رعایت کنید و ورزش کنید تا به نتیجه دلخواه برسید