چاق هستید یا لاغر، بلند قد هستید یا کوتاه قد؟ پاسخ تان هر چه باشد ما بهترین لباس عروس را به شما پیشنهاد می دهیم.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

حتی اگر بهترین اندام دنیا را هم داشته باشید با پوشیدن لباس عروسی که مناسب فرم بدنی شما نیست، ممکن است نیمی از زیبایی خود را از دست بدهید و از مقام مانکن ترین عروس فامیل به یک عروس معمولی تنزل پیدا کنید. پس مابه شما کمک می کنیم تا بهترین لباسی که مناسب شکل اندام تان باشد را برای بزرگترین روز زندگی تان انتخاب کنید.

لباس عروس برای اندام سیبی شکل

اگر نیم تنه ای پر و کمر کوتاه اما باسن لاغری دارند،لباس عروسی انتخاب کنید که یقه هفت باشد و در مقابل از انتخاب لباس هایی که قسمت جلوی سینه شان کار شده و جزئیات فراوانی دارد، جدا خودداری کنید. دامن های ساده و بلند گزینه‌های مناسب تری برای شما هستند چون بین نیم تنه بالا و پایین تعادل برقرار می کنند. این نکته درگوشی را هم به خاطر داشته باشید که بستن یک کمربند پهن نیم تنه بالای شما را بلندتر نشان خواهد داد.

لباس عروس برای اندام منحنی

به جای اینکه بخواهید در تیم مقابل قرار بگیرید و این همه انحنا را لعنت کنید، بهتر است با آن ها کنار بیایید و و دوست شان داشته باشید. لباس عروس هایی که از پارچه های ابریشمی کلفت تهیه شده اند برای افرادی که چنین اندامی دارند، بسیار مناسب هستند. البته لباس‌ عروس هایی که در قسمت پایین ماهی شکل هستند نیز تضاد بین کمر کوتاه و باسن بزرگ و سینه ها را برجسته تر می کند.

لباس عروس برای اندام گلابی شکل

پیدا کردن لباس عروس مناسب برای اندام گلابی شکل بسیار ساده است. لباس عروسی با بالا تنه تنگ و دامن بلند، انتخاب ایده آلی برای چنین افرادی خواهد بود البته لباس عروس های بدون یقه و بند هم نیم تنه و بازوها را کوچک تر نشان می‌دهد.

 لباس عروس برای اندام ساعت شنی

مهم ترین نکته این است که لباس عروسی انتخاب کنید که کمر شما را مشخص تر کند. لباس عروس ماهی شکل که در قسمت کمر کار شده است می تواند بهترین گزینه پیش روی شما باشد.

لباس عروس برای کوتاه قدها

برای بلندتر جلوه دادن اندام تان از لباس هایی که دور کمر کمتری دارند، استفاده کنید. یک لباس ساده که به صورت راسته طراحی شده، انتخاب معقولی برای شماست. فقط دقت داشته باشید که هرچه قدر پارچه لباس ساده تر و از تزیینات و جزییات کمتری برخوردارباشد، بهتر روی بدن شما می نشیند و خودش را نشان می دهد. از دامن های پفی وپرحجم دوری کنید چرا که اندام تان را کوتاه تر نشان می دهد.

لباس عروس برای اندام لاغر

عروس های لاغر و خیلی لاغر به هیچ وجه نباید لباس های تنگ و چسبان بپوشند. اگر می خواهید خوش اندام تر جلوه کنید، دامن های پفی را انتخاب کنید. از طرف دیگر بد نیست که لباس عروس تان یقه بسته یا یقه شل داشته باشد و یا حتی دور آن تور دوزی شده باشد.

لباس عروس برای بلند قدها

عروس های قد بلند خوش استیل ترین عروس ها هستند و هر لباسی از یک لباس عروس حجیم و پرزرق وبرق گرفته تا لباس های تنگ و چسبان و ساده برای آن ها مناسب است. تور بلند هم خیلی به عروس های قد بلند می آید!

 

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.