نوعروس - تشریفات عروسی - عکس و فیلم عروسی - آرایش عروس - تالار و باغ - لباس عروس - گل و ماشین عروس
گالری شمع

گالری شمع

گالری شمع

گالری شمع

گالری شمع

گالری شمع

گالری شمع

گالری شمع

گالری شمع

گالری شمع

گالری شمع

گالری شمع

گالری شمع

گالری شمع

گالری شمع

گالری شمع

گالری شمع

گالری شمع

گالری شمع

گالری شمع

این سرویس دهنده را پسندیده‌اید؟ به اشتراک بگذارید

عکس 1 از 10

معرفی

بیشتر

گالری عطر شمع سال‌ها است که در زمینه تهیه و فروش عطر، ادکلن و لوازم بهداشتی آرایشی فعالیت می‌کند. این گالری برای تازه دامادها عطر و ادکلن‌های  بی‌نظیری را پیشنهاد می‌کند.

بیشتر مشتری‌های گالری شمع برای خریدن هدیه به این مغازه مراجعه می‌کنند، به همین دلیل برای آن‌ها شرایط ایده‌آلی در نظر گرفته شده است. ما روی اجناس‌مان مهر گالری را ثبت می‌کنیم این کار هم اصالت کالاهای ما را تضمین می‌کند هم مشتری‌ها می‌توانند هر وقت که دل‌شان خواست حتی بعد از 100 سال جنسی را که گرفته‌اند برای تعویض بیاورند و یا این که آن را پس داده و پول‌شان را بگیرند. البته باید از کالایی که خریده‌اند استفاده نکرده باشند.» افرادی هم که کادوها را می‌گیرند می‌توانند به جای خود خریدار برای تعویض یا پس دادن هدیه‌شان اقدام کنند. هم چنین برای این که مشتری‌های ما با نبود جای پارک رو به رو نشوند با پارکینگی که پشت مغازه قرار دارد هماهنگ شده است تا اجازه پارک رایگان به مشتری‌های‌مان بدهد. شما می‌توانید به خدمات گالری شمع ارسال رایگان در محدوده را نیز اضافه کنید، به این ترتیب حتی می‌توانید هدیه خود را خریداری کرده و مستقیم به وسیله پیک آن را به دست دوست خود برسانید.


در گالری شمع شما می‌توانید بهترین لوازم آرایشی و بهداشتی را نیز تهیه کنید. از آنجا که جنس پوست و موی ایرانی‌ها ویژگی‌های مشترکی با ایتالیایی‌ها دارد در این گالری محصولات دو برند ممتاز ایتالیا، DEBORAH و DEBBY عرضه می شود. گالری شمع به صورت تخصصی در کنار مارک‌های معتبر عطر و ادکلن دنیا روی برندهای آمریکایی فعالیت می‌کند. این گالری به تازگی و به صورت اختصاصی برند DON ED HARDY را وارد کشور کرده است. درباره این برند و رایحه های جدید آن بخوانید.  

 ###

زمان تأسیس فروشگاه/ خدمات دهنده: افتتاح رسمی ابتدای سال 1387

تعداد کارمندان: 3 نفر

افتخارات یا مدارک دریافت شده: دارای گواهینامه رسمی Perfumania از فروشگاه های زنجیره ای آمریکا

بستن
وارد شوید یا ثبت‌نام کنید و نظربدهید

آدرس خدمات دهنده

خیابان ولی عصر

ثبت‌نام
فرم را تکمیل و به ما بپیوندید
ثبت نام
من حساب کاربری دارم، ورود
ورود

  ادامه
از نو  
من حساب کاربری ندارم؛ ثبت‌نام