نوعروس - تشریفات عروسی - عکس و فیلم عروسی - آرایش عروس - تالار و باغ - لباس عروس - گل و ماشین عروس

سلامت جنسی

شوهرم سرد مزاج است!

شوهرم سرد مزاج است!

پرسش: یک سال است که ازدواج کردم. متوجه شدم که شوهرم در مسایل جنسی سرد مزاجه و من فوق العاده دختر گرمی هستم. به طور مثال روند منظمی بین ما وج

چطور از بارداری در دوران عقد پیشگیری کنم؟

چطور از بارداری در دوران عقد پیشگیری کنم؟

پرسش: من ۲ماه است عقد کردم. هم من و هم همسرم خیلی دوست داریم باهم رابطه کامل داشته باشیم؛ آخه ده سال هست باهمیم و بعد ده سال با هم عقد کردیم

مشاوره

رابطه جنسی کامل در دوره عقد

پرسش: دختری هستم که چند ماه است عقد کرده ام اما هنوز مجلس عروسی نگرفته ایم و به قول معروف سر خانه زندگیمان نرفته ایم. همسرم حقیقتا از بهترین مردان است و تنها مشکلی که دارم این است که ایشان تمایل دارند حالا که هم از نظر شرعی و عرف همسر رسمی یکدیگر هستیم با هم رابطه جنسی کامل داشته باشیم و من هم می ترسم و هم اینکه نمی دانم آیا این کار قبل از رفتن به خانه و زندگی شخصی صحیح است یا خیر؟ اگرچه رابطه فعلی ما بعد از عقد به صورت لمس و ارضا شدن است اما ایشان تمایل دارند این رابطه به صورت سکس کامل و دخول صورت بگیرد. نمی دانم چه باید بکنم.

مشاوره

حس میکنم جذابیت جنسی برای همسرم ندارم

پرسش: ٣٠ ساله هستم و شوهرم ٢٧ ساله. مدت ٦ سال از آشنایی ما میگذره و از سال اول آشنایی رابطه جنسی داشتیم و اوایل رابطه جنسی ما خوب بود الان چند ماهه که عقد کردیم و زمانهای بیشتری را کنار هم هستیم ولی حس میکنم برای شوهرم جذابیت ندارم. اول اینکه میلش کم شده و خیلی دیر به دیر رابطه برقرار میکنه و بعضی وقتها که من سراغش میرم منو پس میزنه. به بهونه خسته ام، باشه فردا، چقدر زیاد دیشب با هم بودیم و ... منو پس میزنه و فقط وقتی که خودش دلش می خواد سراغ من میاد و باهام رابطه برقرار میکنه. من واقعا احساس ناراحتی دارم واقعا برام غیر قابل تحمل شده این حس پس زده شدن. بعد از آخرین بار تصمیم گرفتم دیگه سمتش نرم ولی وقتی بعد از مدتها سمتش رفتم بازم منو پس زد و گفت خسته اس و من دیگه عصبانی شدم و باهاش قهر کردم و پشیمون شد و معذرت خواهی ولی بهش گفتم نمی خوام راجع بهش حرف بزنم دیگه. موضوع دیگه اینکه میدونم واقعا دوسم داره و از روی اجبار باهام ازدواج نکرده واقعا نمی دونم باید چه کار کنم لطفا راهنماییم کنید.

مشاوره

همسرم درخواست جنسی غیرمتعارف دارد

پرسش: توی یک سایت خوندم که شما در رابطه با فتیش صحبت کردین و من میخواستم در رابطه با این موضوع ازتون سوال بپرسم. من حدود ۸-۹ سال هست که با همسرم هستم. و چند مدتی هست که از یکسری فانتزی ها توی رابطمون استفاده میکنیم که البته این اتفاق اول از طرف همسرم افتاد و بعد من. که ناگفته نماند که هر کدوم از این رفتار ها با میل هر دوطرفمون انجام شده یا اگرم خیلی راغب نبودیم در حدی که طرفمون لذت ببره کوتاه اومدیم که بیشتر از سمت من بوده. ولی الان یه مدته که همسرم در رابطه با فانتزیه سکس سه نفره (خودش٬من و یک خانم) و یا (خودش٬من و یک آقا) صحبت میکنه و به شدت به این موضوع علاقه نشون میده و فقط برای یک بار این تجربه رو میخواد. ولی من به هیچ وجه نمیتونم با این مسئله کنار بیام و هر بار که در این رابطه بحث میشه من به شدت از نظر روحی بهم میریزم. شاید ۲ یا ۳ بار دراین مورد صحبت کرده باشیم که هر دفعه یه مدت از بار قبل میگذره. ولی حالا دوست دارم بدونم که باید چکار کنم و چجوری این حس همسرمو برطرف کنم؟

ثبت نام عضو جدید

درصورت عدم دریافت کد فعالسازی، لطفا 30 ثانیه دیگر، صفحه را رفرش و دوباره اقدام کنید.

  دریافت کد فعالسازی
من حساب کاربری دارم
ورود عضو نوعروس  
ورود عضو نوعروس

  ادامه
از نو  
حساب کاربری ندارم ، ثبت‌نام می کنم
  ثبت نام عضو جدید