مجله عروسی پیوست، اولین مجله اختصاصی عروسی در ایران، منتشر شد

مجله عروسی پیوست، اولین مجله اختصاصی عروسی در ایران، منتشر شد. این مجله دو ماه نامه است که توسط گروه نوعروس منتشر می شود و اولین شماره آن در فروردین 1391 به چاپ رسیده است. این مجله به منظور معرفی تازه ترین مدها، محصولات و خدمات مرتبط با عروسی، از نامزدی تا برگزاری جشن عروسی و حتی ماه عسل راه اندازی شده است و شما می توانید در هر شماره مجله عروسی پیوست با جدیدترین مدل های لباس عروس مزون های برتر تهران، جدیدترین سبک های آرایش عروس، مواد یا لوازم آرایش، مدل های برگزاری جشن عروسی و پیشنهادهای خرید جهیزیه یا تور های ماه عسل آشنا شوید.

هم چنین کتابچه 16 صفحه ای برنامه ریزی عروسی ضمیمه رایگان این شماره است که لیست کارهای عروسی، راهنمای بودجه بندی عروسی، لیست مهمانان، لیست عکس هایی که حتما باید در عروسی گرفت و حتی لیست انتخاب آهنگ های مورد نظر تان را در این کتابچه خواهید دید. برای نمونه لیست عکس هایی که نباید از دست داد را می توانید دانلود کنید.

###

در بخش معرفی مزون های این شماره مجله عروسی پیوست آخرین مدل های 6 مزون معروف تهران که کار دوخت یا واردات لباس عروس را انجام میدهند، آشنا شوید و برای نمونه گزارش و آلبوم عکس جدیدترین لباس ها در مزون لباس عروس لوپین (نمایندگی واردات و فروش لباس عروس از فرانسه، برند The Group Paris) را از اینجا دانلود کنید.

آیا شما می دانید تفاوت آرایش با گریم چیست؟ آیا می دانید مد امسال رنگ موی عروس  چه رنگی است؟ آیا لوازم آرایش مک را می شناسید؟ جواب این سوال ها و بسیاری سؤالات دیگر برای زیباتر شدن در شب عروسی تان را می توانید در این شماره بیابید.

در مجله عروسی پیوست همیشه گزارشی از یک عروسی واقعی وجود دارد، دیدن عکس های یک عروسی واقعی، بهترین راه برای یافتن ایده های نو در برگزاری مراسم عروسی است. در این شماره ما به سراغ عروسی آقای بهارلو، مدیر تشریفات بهارلو رفتیم تا خوانندگان ما بدانند مدیر یک تشریفات،عروسی خود را چگونه برگزار می کند.

شما برای مطالعه کامل مطالب یا مشاهده عکس های نمونه کارها می توانید مجله عروسی پیوست را از گیشه های مطبوعاتی یا آرایشگاه های معتبر تهیه نمایید، و یا از طریق همین سایت مشترک شوید.

هم چنین شما می توانید با ارسال عکس دسته گل عروسی خودتان در مسابقه دسته گل مجله عروسی پیوست شرکت کنید و برنده ساعت تراست شوید. پس همین الان عکس دسته گل عروسی تان را به آدرسinfo@peivast.com  ایمیل بزنید و شانس خود را برای برنده شدن امتحان کنید.

منتظر نظرات شما هستیم.

تلفن واحد اشتراک: 88341304-021