نوعروس - تشریفات عروسی - عکس و فیلم عروسی - آرایش عروس - تالار و باغ - لباس عروس - گل و ماشین عروس
برای تدارک جشن عروسی ت کمک میخای؟
 آره
 نه،ممنون

ممنون عزیزم. نوعروس رو به عروس خانومهای

خوشگل دور و برت معرفی کن.

 0 عکس

آلبوم اولین عکس های دونفره عروس و داماد

شاید فکر کنید که اولین عکس مشترک یا به اصطلاح دو نفره عروس و داماد نیاز به برنامه‌ریزی ندارد اما سخت اشتباه می‌کنید و می توان به جرات گفت؛ این عکس از تمام عکس‌های دیگری که در طول زندگی مشترکتان خواهید گرفت خاطره‌انگیز‌تر هستند.

ما در اینجا 6 دلیل آورده ایم که نشان می دهد این عکس ها چقدر می توانند مهم باشند. البته چون نمی‌خواهیم فقط حرف زده باشیم آلبومی از جدیدترین و باحال‌ترین ژست‌ها هم برایتان تدارک دیده ایم که جان می‌دهند برای اولین عکس مشترک آقا و خانم ....


1- چند بار در طول زندگی‌تان پیش می‌آید که یک عکاس حرفه‌ای در خیابان، کافه و محیط‌های دوست‌داشتنی و پاتوق‌هایتان، دنبال شما راه بیفتد و تند و تند عکس هنری بگیرد؟


2- انداختن اولین عکس زندگی مشترک توسط عکاسی که احتمالا می‌خواهید مسوولیت عکس و فیلم نامزدی و عروسی‌تان را هم به او بسپارید، شما را با خلقیات یکدیگر و البته مدل کارکردن عکاس آشنا می‌کند.


3- با انداختن این عکس آن هم توسط یک عکاس حرفه‌ای یاد می‌گیرید که چطور جلوی دوربین ژست بگیرید ، راحت باشید، مصنوعی نخندید و.... به این ترتیب در روز نامزدی‌تان کمتر از دست چهره خشک و لبخند تصنعی تان حرص خواهید خورد!


4- اگر از عکس گرفتن خجالت می‌کشید، برای گرفتن این یک دانه عکس مجبور می شوید آنقدر در حالت های مختلف ژست بگیرید که خجالت ظرف سه سوت از سرتان می‌پرد.
5- شما می‌توانید این عکس را که اولین عکس دو نفره‌تان است به عنوان کارت دعوت عروسی یا نامزدی استفاده کنید.


6-  گرفتن اولین عکس دونفره عروس و داماد فعالیت سرگرم‌کننده‌ای است که خاطره پررنگی را در ذهنتان می‌نشاند.

ثبت نام عضو جدید

چند لحظه صبر کنید تا کد فعال سازی برای شما پیامک شود... درصورت عدم دریافت کد فعالسازی، بعد از 30 ثانیه، می توانید با تلگرام ثبت نام کنید، در این صورت دیگر نیازی به کدفعالسازی نیست. کلیک کنید:

  ثبت موبایل و ادامه
من حساب کاربری دارم
عضویت دارم، وارد می شوم  
ورود عضو نوعروس
بازیابی کلمه عبور  

  ادامه
از نو  
حساب کاربری ندارم ، ثبت‌نام می کنم
  ثبت نام عضو جدید
مرا به خاطر بسپار