0 عکس

آلبوم اولین عکس های دونفره عروس و داماد

شاید فکر کنید که اولین عکس مشترک یا به اصطلاح دو نفره عروس و داماد نیاز به برنامه‌ریزی ندارد اما سخت اشتباه می‌کنید و می توان به جرات گفت؛ این عکس از تمام عکس‌های دیگری که در طول زندگی مشترکتان خواهید گرفت خاطره‌انگیز‌تر هستند.

ما در اینجا 6 دلیل آورده ایم که نشان می دهد این عکس ها چقدر می توانند مهم باشند. البته چون نمی‌خواهیم فقط حرف زده باشیم آلبومی از جدیدترین و باحال‌ترین ژست‌ها هم برایتان تدارک دیده ایم که جان می‌دهند برای اولین عکس مشترک آقا و خانم ....


1- چند بار در طول زندگی‌تان پیش می‌آید که یک عکاس حرفه‌ای در خیابان، کافه و محیط‌های دوست‌داشتنی و پاتوق‌هایتان، دنبال شما راه بیفتد و تند و تند عکس هنری بگیرد؟


2- انداختن اولین عکس زندگی مشترک توسط عکاسی که احتمالا می‌خواهید مسوولیت عکس و فیلم نامزدی و عروسی‌تان را هم به او بسپارید، شما را با خلقیات یکدیگر و البته مدل کارکردن عکاس آشنا می‌کند.


3- با انداختن این عکس آن هم توسط یک عکاس حرفه‌ای یاد می‌گیرید که چطور جلوی دوربین ژست بگیرید ، راحت باشید، مصنوعی نخندید و.... به این ترتیب در روز نامزدی‌تان کمتر از دست چهره خشک و لبخند تصنعی تان حرص خواهید خورد!


4- اگر از عکس گرفتن خجالت می‌کشید، برای گرفتن این یک دانه عکس مجبور می شوید آنقدر در حالت های مختلف ژست بگیرید که خجالت ظرف سه سوت از سرتان می‌پرد.
5- شما می‌توانید این عکس را که اولین عکس دو نفره‌تان است به عنوان کارت دعوت عروسی یا نامزدی استفاده کنید.


6-  گرفتن اولین عکس دونفره عروس و داماد فعالیت سرگرم‌کننده‌ای است که خاطره پررنگی را در ذهنتان می‌نشاند.

لطفا کمی صبر کنید...