نوعروس - تشریفات عروسی - عکس و فیلم عروسی - آرایش عروس - تالار و باغ - لباس عروس - گل و ماشین عروس
برای تدارک جشن عروسی ت کمک میخای؟
 آره
 نه،ممنون

ممنون عزیزم. نوعروس رو به عروس خانومهای

خوشگل دور و برت معرفی کن.

 0 عکس

آلبوم جشن عروسی رنگین کمانی هندی به سبک کلاسیک انگلیسی

ابی و اجای موقع برنامه‌ریزی برای عروسی، سرشان دوبرابر عروس و دامادهای معمولی شلوغ بود. آنها باید دو مراسم متفاوت هندی و انگلیسی برگزار می‌کردند، اما در کنار همه استرس‌ها و فشارهای موجود این کار برایشان لذت بخش بود انگار که مشغول مزه کردن یک شکلات سویسی اصل بودند.

وقتی «ابی» اولین بار «اجای» را در سن ده سالگی در مدرسه ابتدایی منچستر دید، در نگاه اول عاشقش نشد، اما پانزده سال بعد دوباره این شانس را پیدا کرد که یک شب سرد زمستانی با او روبرو شود و این بار جرقه‌های عشق شروع به چشمک زدن کردند. ابی با یادآوری خاطره آن شب می‌گوید:‌ «قرار بود کس دیگری را ببینم اما همین که چشمم به اجای افتاد، همه چیز را فراموش کردم. به آن طرف زنگ زدم و گفتم که حالم خوش نیست و در عوض با اجای و دوستش به گردش رفتم. اولین جرقه های ارتباط ما در همان گردش شبانگاهی زده شد. سال‌ها بود که اجای را می‌شناختم ولی آن شب با بخش دیگری از شخصیت او آشنا شدم. انگار داشتم از یک زاویه دیگر او را تماشا می کردم که تا آن شب برایم ناشناخته مانده بود. او نه‌تنها باهوش‌ترین و بهترین مردی بود که تا به حال شناخته بودم، بلکه خوش‌تیپ‌ترینشان هم بود.»

ثبت نام عضو جدید

چند لحظه صبر کنید تا کد فعال سازی برای شما پیامک شود... درصورت عدم دریافت کد فعالسازی، بعد از 30 ثانیه، می توانید با تلگرام ثبت نام کنید، در این صورت دیگر نیازی به کدفعالسازی نیست. کلیک کنید:

  ثبت موبایل و ادامه
من حساب کاربری دارم
عضویت دارم، وارد می شوم  
ورود | نوعروس

ورود به نوعروس

لطفاً شماره موبایل را وارد نمایید
لطفا کلمه عبور را وارد نمایید
مرا به خاطر داشته باش
کاربر جدید هستید؟ ثبت‌نام کنید
لطفا کمی صبر کنید...