آینه شمعدون بخرم یا نه ؟ این سوال خیلی از عروس خانم ها و آقا داماد ها است ؛ آنهم زمانی که برای خرید مایحتاج عروسی شان به بازار میروند و مشغول خرید کردن هستند . توضیح وضعیت های مختلف خرید با ماو و تصمیم با شما.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

تحریریه نوعروس/مستانه تابش : زمان خرید عروسی که می‌رسد، یک سوال مهم ذهن عروس و داماد جوان را به خصوص آنهایی که بودجه محدودی دارند، اشغال می‌ کند و آن هم این است که هر اسبابی که می خرند واقعا به دردشان می خورد یا نه یا قرار است در آینده چقدر از آن استفاده کنند و آیا آنقدر برایشان کاربرد دارد که به قیمتی که برایش می‌ پردازند می ارزد یا نه. آینه و شمعدان یکی از همین وسایل است که بیشتر نقش دکوری دارد و برای بعضی ها قرار است فقط روی سفره عقد بنشیند در این صورت آیا واقعا خریدش لازم است؟ 

آینه و شمعدان بخرم؟

از آنجه که علاوه بر خود آینه و شمعدان باید فکری برای جا دادن آن در خانه جدیدتان هم بکنید، پس در صورتی که خانه تان کوچک است و بودجه محدودی هم برای خردی عروسی تان دارید، می توانید از این خرید فاکتور بگیرید و به جای خرید آن را قرض کنید و در سفره عقد قرار دهید.
اگر خانه تان کوچک است اما بودجه تان به خرید آینه و شمعدان می رسد، می توانید آینه ای خریداری کنید که بعدا بتوانید آن را روی یکی از دیوارهای مستطیلی خانه نصب کنید. در این صورت آینه نه تنها بی فایده و جا گیر نیست بلکه کمک می کند تا خانه تان بزرگتر و دلبازتر به نظر برسد. 

آینه و شمعدان بخرم؟

اگر راهروی خانه تان آنقدر باریک است که نمی توانید کنسولی در آن قرار دهید، اگر اتاق خوابتان کوچک است و تخت و کمدتان را به زور جا داده اید و جای اضافی برای حرکت کردن ندارید، اگر مبل های بزرگی خریدید که همه فضای حال یا پذیرایی را پر می کند و اگر جایی بهتر از بوفه برای آینه و شمعدانتان در نظر نگرفتید، بهتر است اصلا سراغ گزینه خرید نروید چون یک سال نشده آینه و شمعدانتان سر از انباری در می آورد. 

آینه و شمعدان بخرم؟

اگر فضای خانه تان کوچک است و اصرار دارید که آینه و شمعدان بخرید، به هیچ وجه سراغ کنسول نروید و در عوض انواع رومیزی را انتخاب کنید تا بعدا این خرید پرهزینه دست و پاگیرتان نشود.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.