افراد مشهور گاهی کارهای عجیبی می کنند تا تیتر خبرها شوند، یکی آنها برگزاری عروسی های متفاوت و عجیب است

دوست داری عروس های واقعی رو از نزدیک ببینی و مدل میکاپ روز عروسیت رو انتخاب کنی؟

یاسمین ثریا/ خبرساز‌ها معمولا به خاطر هنر، علم یا قدرت بدنی‌شان معروف نمی‌شوند بلکه کارهای عجیب غریبی می‌کنند که آدم‌های عادی حاضر به انجام آنها نیستند. وقتی آدمی چند تا از این سنت شکنی‌ها را کرد و خبرساز شد همه می‌خواهند بدانند که چه می‌پوشد، کجا می‌رود، چه تفریحی دارد، با چه کسی عروسی می‌‌کند و جشن عروسی‌اش را چطور می‌گیرد؟ در این میان برخی از خبرسازها برای جشن عروسی‌شان خلاقیت‌هایی به خرج می‌دهند که آدم‌های عاقل آنها را احمقانه می‌دانند اما دوست دارند درباره‌شان بدانند.


1. بیانسه و جی‌زی: بیانسه با ترانه معروف « یه حلقه دستت کن» خیلی معروف‌تر شد شاید هم برای انتخاب حلقه معروف ازدواجش از همین ترانه مشهور و پر سر و صدای خودش الهام گرفته باشد. احتمالا فکر کرده که:« مردم با شنیدن نامم یاد ترانه یه حلقه دستت کن می‌افتند، پس حالا که دارم عروس می‌شم باید یه حلقه سنگین دستم کنم». او با جی ‌زی شرط کرد که برای بله گفتن به او باید برایش یک حلقه الماس خیلی گنده بخرد. جی زی هم رفت یه طراح جواهر پیدا کرد که برای این خانم پر افاده یک حلقه بزرگ و سنگین بسازد. مرد جوان 5 میلیون دلار ناقابل برای بیانسه خانم خرج کرد تا خانم خواننده بتواند عنوان «بزرگترین حلقه خبرسازها در انگشت بیانسه» را تا ابد به دوش بکشد.

 


2. اوریل لاوین و چد کروگر: این دو خواننده راک معروف یک جشن عروسی با تم سیاه و قرمز گرفتند که البته هردوی‌شان هم لباس‌های کلاسیک سیاه رنگ به تن کرده بودند. یک ابتکار نه چندان جالب که تصویر آنها را شبیه همسران خون‌آشام کرده است.

 


3. نیکول ریچی و ژول مَدون: این خانم که مدتی با رژیم‌های عجیب غریبش ظاهری شبیه مریض‌ها پیدا کرده بود و همچنین با دوستش پاریس هیلتون در برنامه« زندگی ساده »دور امریکا را گشت تا با پاریس خانم زندگی ساده مردم عادی را یاد بگیرد و به اصطلاح نان بازویش را بخورد؛ گویا هنوز سر عقل نیامده و در جشن عروسی‌اش نه تنها برای هر کس که از دوران طفولیت می‌شناخته کارت دعوت فرستانده بلکه حیوان دست آموزش یعنی یک فیل گنده را هم به این جشن دعوت کرده است.

4. ماریا کری و تامی موتولا: این خواننده در سال 1993 جفت پایش را در یک کفش کرده بود که در مراسم عروسی‌اش باید ابتدا 50 دختربچه قبل از او وارد مسیر عروس شوند و بر راهی که او قرار است قدم بگذارد گل بریزند بعد خانم وارد شود.


5. سلین دیون و رنین آنجلیل: این خانم خوش‌صدا که ترانه مشهور تایتانیکش نفس‌ها را در سینه حبس می‌کند یک لباس عروسی سفارش داد که دوزندگان مجبور شدند برای اتمام آن یک هزار ساعت زمان بگذارند. سلین شانس آورده که سرش زیر این تاج 4 کیلویی له نشده است!

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.