پرنس اندرو و سارا فرگوسن که هر دو 53 سال سن دارند و تقریبا 2 دهه از متارکه‌شان می‌گذرد قصد دارند دوباره ازدواج کنند

اگه می خوای جشن عروسی توی باغ عروسی و خونوادگی برگزار کنی و یه عروسی شیک، کلیک کن.

در تاریخ 25 آگوست 2013 خبرگزاری‌های مهم دنیا از تصمیم‌های دوک و دوشز یورک خبر دادند. پرنس اندرو و سارا فرگوسن که هر دو 53 سال سن دارند و تقریبا 2 دهه از متارکه‌شان می‌گذرد به تازگی این‌جا و آن‌جا را با هم می‌روند و دوستان و نزدیکان‌شان گفته‌اند که بدشان نمی‌آید دوباره با هم ازدواج کنند. اگر این دو زوج را نمی‌شناسید باید بگوییم. اندرو، عموی پرنس ویلیام است یعنی دومین کاکل زری ملکه 90 و چند ساله الیزابت دوم.


1. پرنس اندرو و سارا فرگوسن در 23 ژوئیه 1986 با هم ازدواج کردند.

 


2. آقا اندرو و فرگی خانم که سر و شکل‌شان برای آن دوران بد هم نیست در دوران کودکی هم بازی بودند؛ البته نه خاله بازی و گرگم به هوا بلکه بازی‌های از ما بهترانی مثلا چوگان. آنها 1 سال قبل از ازدواجشان در یک مراسم رسمی سلطنتی دوباره هم دیگر را دیدند و ...

 


3. ملکه الیزابت دوم هم که به تازه عروس دامادهای قصر لقب می‌دهد، در روز عروسی اندرو و فرگی را ملقب به دوک و دوشز یورک کرد.

 


4. اینجا هم خاندان سلطنتی با هم عکس یادگاری انداخته‌اند اما نمی‌دانستند عروس و داماد چند سال دیگر به خون هم تشنه می‌شوند.

 


5. فرگی در حالی که دستش را به بازوی پدرش رونالد فرگوسن حلقه کرده در مسیر جشن عروسی قدم می‌زند تا در لحظاتی دیگر به عقد شاهزاده کشورش دربیاید.

 


6. اینجا هم سارا و فرگی در حال کالسکه سواری هستند. رسمی لوس که هنوز در این خانواده برچیده نشده است.

 


7. فرگی این‌قدر برای ملت دست تکان داده که دیگر جان ندارد دستش را محکم نگاه دارد.

 


8. تازه عروس و داماد با بچه‌های خاندان عکس گرفته‌اند. لابد هر کدام از جوجه شاهزاده‌ها با خودشان فکر می‌کنند در روز عروسی خودشان چقدر مورد توجه قرار می‌گیرند و چه‌قدر زندگی در قصر خوش می‌گذرد!

 


9. این دو تا دختر را یادتان هست؟ در گیر و دار عروسی کیت و ویلیام همه به این دو تا می‌گفتند آناستازیا و گریزیلا. بی‌شباهت هم نیستند.

 


10. اینجا آناستازیا و گریزیلا نوزاد و نوپا بوده‌اند. اسم‌های واقعی‌شان هم بئاتریچه و اوژینه است که به ترتیب متولد 1988 و 1990 هستند.

 


11. پرنس اندرو و فرگی خانم در تاریخ 30 می 1996 یعنی بعد از 10 سال زندگی مشترک به این ازدواج پایان دادند.

 


12. حالا بعد از تقریبا 2 دهه جدایی سرشان به سنگ خورده و می‌خواهند با هم آشتی کنند.

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.