یکی از دغدغه های خانم ها انتخاب مدل موی مناسب است و می خواهند بدانند که چه مدل مویی برای صورت آن ها مناسب است.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

 بسیاری از خانم ها مدل فرق را ترجیح می دهند، اما مدل فرق هم قوانین خود را دارد و برای هر مدل صورت، یک نوع مدل فرق سر مناسب است. در ادامه این مقاله انواع مدل فرق سر مناسب برای انواع صورت ها را معرفی می کنیم.

صورت‌های قلبی شکل

                                                      


کسانی که صورت قلبی شکل دارند، صورتشان در قسمت گونه کشیده تر است. اگر این افراد موهای بلندی داشته باشند بهترین مدل، فرق از وسط است. ولی اگر موهای کوتاهی داشته باشند، مدل فرق از وسط جلوه خوبی به چهره این افراد نمی دهد چرا که باعث می شود قسمت های کشیده گونه ها نمایان تر شود. بنابراین مدل فرق کج می تواند برای این افراد مناسب باشد زیرا باعث می شود صورتشان باریک تر به نظر برسد.


صورت‌های گرد 

                                                     

کسانی که صورتشان گرد است باید از یک فرق کج بزرگ و پهن استفاده کنند تا صورتشان متعادل تر شود. اینکه فرق از سمت راست به چپ باشد یا برعکس، بستگی به سلیقه شخص دارد و می توانند از هر دو فرق کج استفاده کنند.


صورت‌های مربعی شکل

                     

برای کسانی که صورت های مربعی شکل دارند بهترین مدل فرق سر، فرق کج پهن است به طوری که از بالای قوس ابروها شروع شود. این مدل فرق مو برای این افراد باعث می شود که صورت گردتر نشان داده شود و زاویه های نازیبای صورت پنهان شوند.


صورت‌های بیضی شکل

                                     

کسانی که صورت بیضی شکل دارند محدودیتی در انتخاب مدل مو ندارند و می توانند از هر مدل فرق سری استفاده کنند.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.