در نظرسنجی پایان سال اعضا باشگاه نوعروس ارایشگاه گل گیس به عنوان آرایشگاه برتر از سوی اعضا انتخاب شده بود و به همین مناسبت لوح سپاس باشگاه نوعروس به ایشان اهدا شد

همراهان همیشگی باشگاه نوعروس

 

روز خوش

خاطرتون هست که  در  نظر سنجی پایان سال باشگاه نوعروس، چند تا از خدمات دهنده های برتر باشگاه رو  شما عروس و داماد های عضو باشگاه انتخاب کرده بودید؟

اگر خاطرتون باشه یکی از حامیان خوب باشگاه نوعروس به انتخاب شما عزیزان عضو باشگاه ، آرایشگاه گل گیس با مدیریت خانم فرانک انصاریان بود. خبر امروزمون راجع به تقدیم لوح سپاس باشگاه به نیابت از همه شما عروس خانم های عزیز به ایشونه .

خانم انصاریان  متولد سال 1347 هستند و از حدود سال 1374 کارشون رو شروع کردند. به قول خودشون:"  از بچگی خیلی عشق به این کار داشتم و  همیشه وقتی  که مدرسه میرفتم  همزمان با درس دادن خانم  معلمها  ابرو میکشیدم  و میخواستم ابروها رو با هم تقارن بدم ."
مدیر آرایشگاه گل گیس حرف هاشون رو اینطور ادامه دادند که : " سال 74 رفتم دوره  آموزشگاهم رو گذروندم ولی  از همون  ابتدای دوره ها مشتری داشتم ، در دوره ای که آموزش می دیدم ، مدل هایی که میومدن زیر دستم ، بعدش دیگه مشتری خودم می شدن...  تا تقریبا سال 85 ، که یه جا رو تاسیس کردم . حدود 60 متر جا بود ، موفق بودم ، پرسنل گرفتم ، نیرو گرفتم ."

 

خانم انصاریان مهم ترین مشخصه ای که چه مشخصه ای  که باعث شده عروس های باشگاه نوعروس ایشون رو انتخاب کنند ، مساله احترام به مشتری و عروس ها میدونه: " ... هر مشتری که از در سالن ما میاد ، احترام خاصی پیش ما داره ، مخصوصا عروسها که ما نمیزاریم هیچ خدشه ای بهشون وارد شه . چون بهترین شب زندگیشون رو به ما می سپرن ما با تمام قدرت سعی می کنیم اون روز رو بهشون آرامش بدیم . .."

با حضور 3 تا میکاپ کار و با انتخاب خود عروس خانم ها به عروسی که در سالن حاضر میشه آمادگی و آرامش میدن که بهترین روز زندگیش رو داشته باشه. گاهی اوقات بعضی از عروس خانم ها استرس دارند و اینجاست که خود خانم انصاریان به کمکشون میاد: "... همیشه روز بعدی که عروس میاد حالا برای مراسم پاتختی اش یا برگرداندن تاج ، ازش می پرسم چطور بود ؟ مردم تو مراسمت راضی بودن ؟ خداروشکر همه خوشحال میان و تا حالا نشده عروسی با ناراحتی از در سالن ما بره. من با این سوالات می خوام ضعف های سالن ام رو بدونم خداروشکر همه راضی باشن..." 


این خبر خوب رو  به شما عزیزان عضو باشگاه بدیم که خانم انصاریان  همچنان تصمیم دارند  که حامی باشگاه نوعروس بمونند و هدیه ویژه شون هم برای اعضا باشگاه تاج عروس رایگان هست . و  شما با داشتن کارت عضویت باشگاه میتونید  از 20 درصد تخفیف ویژه گل گیس استفاده کنید .