کمی خلاقیت برای برگزاری جشن عروسی، مراسم شما را به جشنی متفاوتتبدیل می کند و البته این کار خیلی هم خرج ندارد

دوست داری عروس های واقعی رو از نزدیک ببینی و مدل میکاپ روز عروسیت رو انتخاب کنی؟

بیشتر عروس دامادها هنگام انتخاب تزینات جشن‌شان بیشتر به رنگ‌های مورد علاقه و چیدمان گل‌ها کنار هم فکر می‌کنند اما نکته ای هست که کمتر زوجی به آن توجه دارد؛ آن هم طرح تزیینات جشن عروسی است. در این مطلب شما را با طرح « راه‌راه» و ایده‌هایی کاربردی از آن آشنا می‌کنیم.


1. شاید اگر این دسته گل‌های باز و غنچه‌ای با رنگ‌های گرمشان توسط روبانی ساده پیچیده می‌شدند جلوه فعلی را نداشتند؛ کاغذ کشی راه‌راه متصل به دسته‌گل تصویر زیبا، مدرن و خاصی به آن بخشیده است.

 


2. بسیاری از قنادها کیک عروسی را با انواع خمیر و خامه می‌پوشانند و اگر کیک دو رنگ باشد بعد از بریدن آن با چاقو و متوجه دورنگی کیک می‌شویم. اگر دوست دارید چنین کیکی در عروسی‌تان سرو کنید باید از قناد بخواهید کیک اسفنجی را به لایه‌هایی با ضخامت مناسب ببرد و بین این لایه‌ها را با موس بپوشاند.


3. می‌توانید برای تزئین فضای جشن پارچه‌هایی بلند و و نه چندان عریض را با فواصل مشخص از هم به سقف وصل کنید. این راه‌راه‌های رنگی برای جدا کردن بخش‌های مختلف سالن ایده مناسبی است البته چیدمان رنگ‌ها و فواصل این پارچه‌های به سلیقه خودتان بستگی دارد اما بهتر است به صورت متناوب ترتیب رنگی مشخصی را تکرار کنید.

 


4. چه کسی گفته که کیف عروس باید سفید، پر از سنگ‌دوزی وبرق‌برقی باشد؛ اگر می‌خواهید برای عروسی‌تان یک کیف بخرید می‌توانید به دنبال طرحی راه‌راه با خطوط پهن باشید در این صورت جلوه این طرح روی لباس سفیدتان بیشتر می‌شود.

 


5. اگر در تزیینات جشن‌تان از ایده‌های راه‌راه به کار برده‌اید بد نیست شیرینی‌هایی هم با کرم‌هایی که طرح راه راه دارند برای مهمان‌ها سرو کنید. چنین ابتکاری برای آنهایی که رنگ‌های بی‌روح و ساده را انتخاب کرده‌اند هم خوب است زیرا در میان آن رنگ‌های خنثی طرح بامزه شیرینی نمایان‌تر است.

 


6. حتما لازم نیست تزینات جشن‌تان راه راه باشد می‌توانید این طرح جالب را در لباس عروس‌تان هم استفاده کنید البته منظورمان این نیست که پیژامه راه‌راه بپوشید اما می‌توانید در برندهایی که لباس‌های عروس فشن تولید می‌کنند به دنبال لباس‌ عروس‌هایی با طرح‌ پارچه راه‌راه و برجسته بگردید و به همه ثابت کنید که چقدر مدرن و به روز هستید.

 


7. این کیک چند طبقه چهارگوش ترکیب رنگ خیلی اشتهابرانگیزی ندارد اما طرح و تزیین جالب آن ذائقه آدم را قلقلک می‌دهد. همان‌طور که مشاهده می‌کنید تمام طبقه‌های کیک تدائی کننده پوسته و بسته‌های شکلات‌های لوکس و و خوشمزه‌ هستند. راه‌های برجسته و رنگی این کیک می‌تواند انتخاب شما برای کیک عروسی جشن خودتان باشد.

 


8. می‌توانید میز دسر عروسی‌تان را به این شکل بنا کنید سقفی چادری با رنگی ملایم روی انواع شیرینی‌ها، آب‌نبات‌ها و مهم‌تر از همه کیک عروسی را پوشانده؛ رنگ راه‌راه چادر و انواع و اقسام دسرهای روی میز یادآور شیرینی‌فروشی‌های پرطرفداری‌اند که در روزهای خوشحالی برای خرید به آنها مراجعه می‌کنیم؛ پشت این میز دسر می‌توانید کلی عکس بکر و خاص که هیچ زوج دیگری ندارند بیاندازید.

 


9. در عروسی‌های ما ایرانی‌ها کیک بستنی خیلی طرفدار دارد؛ اگر می‌خواهید طرح راه‌راه در این دسر خوشمزه بیشتر مشهود باشد از قناد بخواهید کیک بستنی سفارشی شما را در قالب چهارگوش تهیه کند و تنها روی آن را خامه یا ژله بزند. حاصل کار این دسر اشتهاآور می‌شود که در تصویر می‌بینید.

 


10. اگر عروسی‌تان سبک مدرنی دارد و اکثر مهمان‌های‌تان جوان هستند خوب است که چنین جاشمعی‌های ماتی با طرح‌های راه‌راه تهیه کنید و روی میزها بگذارید آن‌وقت فضای شاعرانه و مدرن را در کنار هم برای مهمان ها ایجاد می‌کنید.

<

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.