برنامه ریز عروسی کاترین زتاجونز و اپرا وینفری ایده‌های دلخواهش را با شما در میان می‌گذارد

دوست داری عروس های واقعی رو از نزدیک ببینی و مدل میکاپ روز عروسیت رو انتخاب کنی؟

پریستون بیلی یکی از پرطرفدارترین و پرکارترین برنامه‌ریزهای مراسم عروسی است که معمولا از طرف افراد مشهورترین و پولدارترین افراد دنیا استخدام می‌شود تا با هنرش دهان همه مهمان‌ها را از تعجب باز بگذارد. او با اپرا وینفری، دونالد ترامپ، ژوان ریورز، مت لوئر، مایکل داگلاس و کاترین زتاجونز و اوما تورمن و افراد دیگری کار کرده است. او یک عروسی 10 میلیون دلاری با الهام از فیلم ارباب حلقه‌ها برای شان پارکر بیلیونر فیسبوک/نپستری و الکساندرا لناس خواننده برنامه ریزی کرد، همچنین برگزاری مراسم لوبران جیمز ستاره بسکتبال آمریکا و ساوانا برینسون را هم برعهده داشت. این طراح و برنامه ریز مشهور چندتا از ایده های محبوبش در سال 2013 را با شما در میان می‌گذارد.

 


خیمه های روشن
بیلی می گوید: «دوران چادرها و خیمه های پلاستیکی زشت و سفید دیگر گذشته است. پروژکتورها و نورافکنی های جدید، راه مناسبی برای ایده های نو و وارد کردن مهمانهایتان به فضاهایی جدید و به یادماندنی هستند.»

 


عروسی های خارج از سالن
عروسی رویایی شان پارکر در جنگل به یکی از بهترین عروسیهای سال تبدیل شد. با گلهای زیبایی که از درختان آویزان شده بودند و یک راه سراسر پر شده از گلبرگ و صندلیهای روستایی برای نشستن مهمانان، می توان حدس زد که چرا این عروسی تا این اندازه طرفدار پیدا کرده بود. بیلی می گوید: « چنین عروسی هایی هنوز هم پر طرفدار هستند در صورتیکه طبیعت هم سر ناسازگاری نداشته باشد و آب و هوا خوب باشد.»

 


هنر غذا و آشپزی
اگر مراسم عروسیتان را خارج از خانه و سالن برگزار می کنید بهتر است غذا را هم در فضای باز بپزید. همانطور که در عروسی شان پارکر انجام شد. بیلی می گوید: «من از ایده استفاده از خیمه آشپزی به عنوان طرح و دکور خیلی خوشم می آید.» به طور قطع مهمان ها از دیدن چگونگی حاضر شدن غذاهایشان لذت خواهند برد.

 


دسته گل
سنت همیشه ما را به سمت دسته گل های سفید سوق می دهد اما بیلی به عروس ها دسته گلی رنگی مثلا صورتی را پیشنهاد می کند. او می گوید این کار باعث می شود تضادی بین رنگ سفید لباس عروس و دسته گل ایجاد شود که تضادی خوب و دوست داشتنی است.

 


مد کریستالی
اولین چیزی که اکثر عروس های بیلی از او می خواهند سنگ‌های کریستالی است. بیلی می گوید: تا زمانیکه راه استفاده درست سنگ های تزئینی کریستال و گل های مصنوعی را بدانید، هرکاری امکان پذیر است.»
ادامه دارد/

 

اگه دوست داری یه جشن خونوادگی و شیک توی باغ تالار داشته باشی لیست کامل رو اینجا ببین.