با حرف دیگران از زندگی دلسرد شوم؟

سلام ازدواجم به اجبار خانوادم بوده شوهرم خونواده خوبی نداره خیلی بی فرهنگ و هرزه هستن باهاشون قطع رابطه کردم به جز خونواده خودم کسی رو ندارم که رفت امد کنم خانوادم اصلا من و شوهرمو ادم حساب نمیکنن هر مشکلی که واسشون پیش میاد بی دلیل به من و شوهرم گیر میدن هر چی هم باهاشون حرف میزنم محلم میذارن همیشه قیافه شوهرمو مسخره میکنن با این کاراشون منو از زندگی بیشتر دلسرد میکنن
پاسخ

با سلام

در این خصوص من چند توصیه خدمت شما عرض میکنم.

اول از هرچیز از شما میخواهم صبر و آرامش داشته باشید و از اینکه شرایط ممکن است بر اساس میل شما نباشد، به خودتان فشار نیاورید. بدانید که همیشه بعد از هر سختی، آرامش هست. این قانون قطعی زندگی و طبیعت است. همانطور که بعد از شب، صبح می شود و بعد از زمستان، بهار.

دوم اینکه شما باید آنقدر برای زندگی تان ارزش قائل باشید که در مقابل حرف دیگران، زندگی خود را متزلزل نکنید و هراسان نشوید. شما در وهله اول باید برای بهبود و تحکیم رابطه تان با همسرتان تلاش کنید. اگر می توانید زندگی خوبی با همسرتان داشته باشید، نگران نباشید. سایر امور هم حل می شود. 

حتی اگر با همسرتان هم در برخی موارد مشکل دارید، با صحبت دوستانه و عاشقانه و صبورانه، می توانید به نتیجه برسید.

در خصوص اینکه ازدواج شما اجباری بوده، خوب تایید نمی کنم که کار خوبی بوده، اما مهم اینه که شما بتونید در یک شرایط نامناسب، موفق شوید و ذر سفر زندگی، سالم و خوشحال به مقصد سعادت برسید.

اینکه خانواده شما به شما اجبار کرده اند که با ایشان ازدواج کنید و الان شما را مسخره می کنند، خیلی به نظرم منطقی نیست. حدس میزنم مواردی هست که شما بیان نکرده اید.

در هر صورت، اگر می توانید و دسترسی دارید، به یک مشاور خانواده هم مراجعه کنید.

موفق باشید

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.

لطفا کمی صبر کنید...