عروس و داماد‌های جوان برای برگزاری یک جشن بی عیب و نقص به خیلی چیزها فکر می‌کند، از رگن پاپیون کوچک روی کفش عروس گرفته تا دسته چاقو و چنگال روی میزهای پذیرایی، اما شرط می‌بندم خیلی ها حتی به فکرشان هم نمی‌رسد که با اضافه کردن تزئیتاتی کوچک و ظریف روی دیوارها می‌توانند درجه جذابیت مراسمشان را به هزار برسانند!

دوست داری عروس های واقعی رو از نزدیک ببینی و مدل میکاپ روز عروسیت رو انتخاب کنی؟

عروس و داماد‌های جوان برای برگزاری یک جشن بی عیب و نقص به خیلی چیزها فکر می‌کند، از رگن پاپیون کوچک روی کفش عروس گرفته تا دسته چاقو و چنگال روی میزهای پذیرایی، اما شرط می‌بندم خیلی ها حتی به فکرشان هم نمی‌رسد که با اضافه کردن تزئیتاتی کوچک و ظریف روی دیوارها می‌توانند درجه جذابیت مراسمشان را به هزار برسانند! البته اگر یکی دو ماهی از مراسم ازدواجتان گذشته هم لازم نیست غصه بخورید. این تزئیتان دیواری برای خانه یک زوج تازه ازدواج‌کرده هم فوق‌العاده‌اند.

دکوراسیون قلبی


این روزها تاجهای گل و کاغذهای رنگی و بادکنک محبوب اما معمولی هستند که دیگر جذابیت زیادی ندارند. حالا تکلیف شما که می‌خواهید مراسم خود را کاملا منحصر به فرد نشان دهید، چیست؟ استفاده از آویزهای کاغذی! چنین آویزیهایی وقتی از چراغ ها و مجسمه‌ها آویزان شده یا روی دیوارهای یکدست سفید نصب می شوند، ظاهری فوق‌العاده دارند. سعی کنید از شکلها و کاغذهایی با رنگهای مختلف استفاده کنید که با حال و هوای مراسمتان هم‌خوانی دارند. حتی می‌توانید خلاقیت بیشتری به خرج دهید و از صفحات کتاب مورد علاقه‌تان، بریده‌های روزنامه و پوستر فیلم محبوب‌تان هم استفاده کنید. برای ایجاد کنتراست و دادن حالت سه بعدی به این قلب‌ها، کافیست آن‌ها را از وسط تا بزنید.

به چه وسایلی احتیاج دارید؟
برای درست کردن این آویز به یک پانچ قلبی بزرگ، یک پانچ قلبی کوچک، چسب، قیچی، روبان و کاغذ احتیاج دارید.

قدم اول


دو پانچ قلبی با سایزهای مختلف را بردارید و 20 عدد قلب کاغذی در سایز، رنگ و شکلهای مختلف درست کنید.

قدم دوم


یک روبان بلند اما نازک را ببرید و قلبها را با فاصله‌های نامساوی روی آن بچسبانید. سعی کنید در چسباندن قلب ها اصلا به ترتیب سایز فکر نکنید.

قدم سوم


رشته های قلبی خود را برگردانید و با استفاده از چسب یک قلب کاغذی دیگر را به پشت هر یک از قلب‌هایی که در مرحله قبل روی آنها روبان زدید، بچسبانید.

قدم چهارم


خب، حالا شما یک آویز قلبی درست کرده‌اید و بد نیست با سلیقه خودتان، دستی هم به سر و روی این اثر هنری بکشید تا جذابیت بیشتری پیدا کنند. شما حتی می توانید منوی اصلی مهمانی را به آن آویزان کنید یا هر ایده جالب دیگری را که به ذهنتان می‌رسد، اجرا کنید. فقط کافیست که از خلاق بودن نترسید.

اگه دوست داری یه جشن خونوادگی و شیک توی باغ تالار داشته باشی لیست کامل رو اینجا ببین.