شاید عروس خانم ها در بین مشغله های روز عروسی به تنها چیزی که فکر نمی کنند، تغذیه شان باشد اما....

برای عکس و فیلم جشن عروسی اینجا می تونی بهترین آتلیه و با قیمت مناسب انتخاب کنی.

مستانه تابش"کارشناس تغذیه"/ اغلب عروس‌های امروزی از سه، چهار ماه مانده به روز عروسی‌شان دست به دامن انواع و اقسام رژیم‌های کاهش وزن می شوند تا از شر چند کیلو چربی اضافه در اطراف شکم، باسن و بازو و... راحت شوند و با خیال آسوده دنبال خرید لباس عروسی و... بروند. این برنامه‌ها ممکن است خودسرانه یا زیر نظر کارشناسان تغذیه تا آخرین روزهای باقیمانده به عروسی دنبال شود، اما همیشه یک سوال مهم ذهن عروس‌ها را حتی اگر از قبل مشکل اضافه وزن نداشته باشند، به خود درگیر می‌کند و آن هم این است که در روز عروسی با آن همه کار و استرس چه خوراکی‌هایی بخورند و از خوردن کدام مواد غذایی خودداری کنند تا نه دچار نفخ شوند و نه وسط روز انرژی کم بیاورند. یک رژیم غذایی سبک که البته به دقت برنامه‌ریزی شده و مواد مغذی کافی را به بدن شما می رساند برای تامین این دو هدف کافی است.

 

صبحانه: یک عدد تخم‌مرغ کامل + دو عدد سفیده تخم مرغ

تخم‌مرغ جزو بهترین منابع پروتئین محسوب می‌شود و شما را برای مدت طولانی سیر نگه می‌دارد.

میان وعده صبح: نصف یا یک عدد آووکادو

این میوه گرمسیری سرشار از پتاسیم بوده و باعث جذب آب در بدن می‌شود. علاوه بر این از نفخ هم جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود در لباس سفید و درخشانتان احساس راحتی کنید.

ناهار:‌به اندازه دو کف دست ماهی کبابی

ماهی غذای سبکی است که به راحتی هضم و مانع از بروز مشکلات گوارشی می‌شود.

 

میان وعده عصر: یک عدد موز متوسط

موز هم مانند آووکادو سرشار از پتاسیم بوده و مانع از دفع آب بدن و نفخ شکم می‌شود. از طرف دیگر قند موز شما را سرحال می‌آورد و انرژی از دست‌رفته‌تان را جبران خواهد کرد.

<

اگه دوست داری یه جشن خونوادگی و شیک توی باغ تالار داشته باشی لیست کامل رو اینجا ببین.