اگر خواستگاری برای تان پیدا شده که می خواهد با شما یک فنجان قهوه بخورد یا در پارک با شما صحبت کند، چطور رفتار کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید؟

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.


سعی نکنید خودتان را شبیه کارداشیان کنید

خود واقعی و جذاب تان را به طرف مقابل نشان دهید. مردها از اینکه همسر آینده شان آرایش خیلی غلیظ یا لباس مجلسی برای یک قرار ساده کافی شاپی داشته باشد خیلی خوششان نمی آید. همچنین آنها نمی توانند با خانمی که احساس می کنند خود واقعیش قابل مشاهده نیست، ارتباط متقابل موثری داشته باشند. پس خودتان باشید و برای لباس پوشیدن، آرایش کردن و... موقعیت قراری را که گذاشته اید در نظر بگیرید.


بهترین توصیه ها برای سر قرار!
یافتن عشق ترفند خاصی ندارد!


بر خلاف تصور عموم خانم ها، یافتن عشق و محبت یک مرد به ترفتند و کلک خاصی نیاز ندارد و این عشق در یک موقعیت اسرار آمیز پنهان نشده که قرار باشد خودتان را به آب و آتش بزنید تا آن را پیدا کنید. کافیست خودتان را توی آینه نگاه کنید، یک لبخند بزرگ بزنید و با خودتان بگویید: بله من لیاقت این عشق را دارم.خودتان را تر و تازه کنید!

خرید کنید! بله، دقیقا منظورم همین است که قبل از قرار عاشقانه تان به خرید برید. اگر خودتان را پیدا کنید و دوست داشته باشید می توانید عشق را هم به راحتی بیابید. دوست داشتن خود یک موضوع کاملاً ذهنی و درونی است اما وقتی خودتان را تر و تازه می کنید، به خودتان می رسید، برای خودتان خرید می کنید و وقت می گذارید، بیشتر از قبل احساس می کنید که خود را دوست دارید می توانید این احساس دوست داشتنی بودن را نیز به طرف مقابل منتقل کنید.

سر قرار اول به نتیجه نرسید


فرقی نمی کند که نتیجه این است که این فرد را دوست دارید یا نه و آیا می توانید یک عمر زیر یک سقف با او زندگی کنید یا خیر. قرار اول برای چنین تصمیمی خیلی زود است و باید کمی به رابطه زمان بدهید تا همه ویژگی هایش را به درستی و شفاف به شما نشان دهد. پس عجله نکنید اما خیلی هم معطل نکنید!

   بهترین توصیه ها برای سر قرار!

لبخند بزنید

خیلی ساده است ولی معجزه می کند. لبخند زدن دریچه های تازه ای را به روی شما می گشاید و باعث می شود باب گفتگوها باز شود. پس لبخند بزنید و ببنید که چطور عشق به زندگی تان هجوم می آورد.

 

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.