برترین خدمات دهندگان شهر تهران در حوزه عروسی را میتوانید در این آگهی نامه تخصصی عروس یکجا ببینید و با صرف کمترین زمان ، انتخابی مناسب داشته باشید .

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

دلهره و دغدغه مراسم ازدواج میتواند تبدیل به شیرینی خاطره انگیزی بشود که کامتان را شیرین کند. فکرش را بکنید که با داشتن آگهی نامه تخصصی عروسی ، همه خدمات دهند های برتر را در یک مجموعه داشته باشید و بتوانید با خیالی آسوده و به دور از هیاهوی شهر و دلهره های عروسی از بین آنها بهترین انتخاب را داشته باشید .

با آگهی نامه تخصصی نوعروس ، مراسم دلخواه خود را با کمترین هزینه ها داشته باشید؛ در این شماره آگهی نامه این تخفیف ها را میتوانید مشاهده کنید و برای مراسمتان تخفیف بگیرید . برای آرایشگاه تا 50 درصد ، تالار و تشریفات عروسی تا 20 درصد، استودیو عکس و فیلم تا 35 ،منسوجات و کالای خواب عروس تا 50 درصد، کالای خواب و مبلمان تا 15 درصد  تخفیف بگیرید ومراسمی دلخواه را با مدیریت هزینه هایتان برگزار کنید .

کافیست برای استفاده از خدمات و تخفیف های متمایز و ویژه حامیان باشگاه نوعروس که در این آگهی نامه منتشر شده است ، به جمع اعضای باشگاه نوعروس بپیوندید .

اگر هنوز عضو باشگاه نوعروس نشده اید میتوانید برای عضویت در باشگاه نوعروس و دریافت رایگان آگهی نامه تخصصی خدمات عروسی ، عدد 40 را به 30002216 پیامک کنید.

از سایر مزایای عضویت در باشگاه نوعروس علاوه بر دریافت رایگان "آگهی نامه تخصصی نوعروس" میتوان به امکان حضور در سمینار های تخصصی باشگاه نوعروس در حوزه سلامت خانواده و زندگی شاد نیز اشاره کرد .

از فرصت شرکت در سمینارهای تخصصی اعضا باشگاه نوعروس استفاده و به برنده شدن در قرعه کشی ماهانه نوعروس فکر کنید ،شاید شما برنده ماه عسل جزیره زیبای کیش نوعروس باشید .

برای دانلود فایل شماره آخر آگهی نامه تخصصی عروس و خدمات عروسی می توانید از طریق لینک دانلود زیر اقدام کنید.
###

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.