اگر نمی‌دانید کت و شلوار را از چه نوع و چه رنگی انتخاب کنید تا با لباس بلند سفید عروس هماهنگ باشد

دوست داری عروس های واقعی رو از نزدیک ببینی و مدل میکاپ روز عروسیت رو انتخاب کنی؟

اگر همسر آینده‌تان بیشتر از تیپ رسمی، به تیپ اسپرت علاقه دارد و البته از گشت زدن در مغازه‌ها برای پیدا کردن یک کت و شلوار دامادی مناسب هم خوشش نمی‌آید، لازم نیست نگران شوید و ناخن‌هایتان را بجوید. پیش از هر اقدامی توصیه‌های کارشناسان را درباره لباس مناسب دامادی برای فصل‌ها و تیپ‌های شخصیتی مختلف بخوانید.

مهمانی‌های کروات مشکی

همه مراسم عروسی به برگزاری یک جشن رسمی خلاصه نمی شود شما قبل و بعد از این روز بزرگ باید در مهمانی‌های زیادی حاضر شوید که برخی از آن‌ها خیلی هم رسمی هستند. اگر لازم است در مهمانی کراوت مشکی بزنید، می توانید تاکسیدو )کت پشت بلندی که جلویش کوتاه است( هم بپوشید. برای اینکه حال و هوای کلاسیک پیدا کنید می‌توانید از یک کت مشکی ساتن استفاده کنید و همراه آن شلواری با خط‌های عمودی کم‌رنگ بر تن کنید و پاپیون یا کروات بزنید.

جشن عروسی رسمی

اگر مراسم شما تا خیلی رسمی است پس ساقدوش‌ها هم باید تاکسیدو بپوشند اما کت‌های تیره بلند به رنگ مشکی، سرمه‌ای و قهوه‌ای هم کاملا برای چنین مراسم هایی مناسب است.

جشن عروسی در هوای گرم

اگر هوا گرم است یا اگر مراسم شما در کنار دیا برگزار می‌شود کتی سبک از جنس کتان انتخاب کنید. حتی لازم نیست کراوات بزنید، فقط یک دست کت و شلوار ساده در هر رنگی که خودتان دوست دارید البته نه نارنجی!

جشن عروسی در هوای سرد

می‌توانید از کت‌های پشمی و گرم زمستانی استفاده کنید چون قرار نیست در شب اول ازدواج از سرما یخ بزنید و با دماغی آویزان و صورت سرخ وارد جشن عروسی شوید، اما برای اینکه خوش‌تیپ‌تر باشید بهتر است رنگ‌های تیره مانند مشکی و سرمه‌ای را انتخاب کنید.

توی این شرایط مالی و هزینه های بالا، دوست داری رایگان، برای مشکلات پوست و مو مشاوره بگیری، خصوصا اگر مشکل جوش داری!