باغ و تشریفات دیپلمات برای نوعروسانی که در جشنواره بزرگ باشگاه شرکت میکنند علاوه بر 7 درصد تخفیف اعضا باشگاه ، ورودی باغ و تصویر برداری هوایی را به رایگان به نوعروسان شرکت کننده در جشنواره هدیه خواهد کرد .

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

روزتون خوش دوستان عزیز

خبر امروز ما از دسته خبر های خوش حامیان شرکت کننده در جشنواره بزرگ نوعروس و تخفیف های خاص اونها برای شما  شرکت کنندگان  عزیز در جشنواره است .

باغ و تشریفات دیپلمات به مناسبت جشنواره بزرگ باشگاه نوعروس که از تاریخ 25 آبان 94آغاز و تا 15 اردیبهشت ماه  95 ادامه خواهد یافت ،  برای تمام نوعروسان باشگاه نوعروس 7 درصد تخفیف ویژه در نظر گرفته است .

مدیریت باغ وتشریفات دیپلمات در مصاحبه ویژه ای که با خبرنگارنوعروس داشتند خبر دادند که علاوه بر 7 %تخفیف اولیه ، تخفیف ویژ ه برای ورودی باغ ( به ارزش 8 میلیون تومان )  و از همه مهم تر فیلم برداری هلی شات هوایی - فیلم برداری که کمتر تشریفاتی آن را به عنوان هدیه برای مشتریان خود به صورت رایگان در نظر میگیرد را به نوعروسان عضو باشگاه اهدا خواهند کرد . ( به ارزش 3 میلیون تومان ) 


مدیریت  باغ و تشریفات دیپلمات آقای حمید مقدم  ، وقتی نظرشون  رو راجع  به جشنواره بزرگ نوعروس را جویا شدیم گفتند : جشنواره هایی به این وسعت خیلی مورد توجه قرار می گیرند و مردم از این جشنواره ها استقبال زیادی می کنند و امیدواریم که نوعروسان عضو باشگاه نوعروس هم از تخفیف های باغ و تشریفات دیپلمات در طول این جشنواره بزرگ راضی باشن و از این مزایا بهره مند بشن . در کل برپایی این جشنواره رو مثبت تلقی میکنم و امیدوارم هرسال به همین منوال چنین جشنواره های خوبی به لطف مجموعه بزرگ نوعروس راه اندازی شود .
این باغ و تشریفات با مدیریتی توانمند و  با اتکا به 18 سال سابقه درخشان ، همراه با پرسنلی ماهر منتظر پذیرایی از مهمونی ها و جشن های شما عزیزان خواهد بود .

###

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.