جشن عروسی تان را مانند این فصل رنگارنگ، زیبا و الوان کنید اگر نمی دانید چگونه، ادامه مطلب را بخوانید

برای عکس و فیلم جشن عروسی اینجا می تونی بهترین آتلیه و با قیمت مناسب انتخاب کنی.

 یاسمین ثریا/ حتما انتخاب گل‌های وسط میزها شما را گیج کرده، اگر از قدیم ایده به خصوصی را در ذهن نداشته‌‌اید بهتر است به فصل جشن‌تان دقت کنید. حالا که جشن‌تان در پاییز برگزار می‌شود بد نیست از تصاویر این آلبوم الهام بگیرید.


1. نورپردازی رومانتیک و آرام بخش فضای جشن مزین به این پایه‌های گل زیبا و شمع‌هاست. ترکیب رنگ‌های گرم با اشکال متنوع و همچنین رقص شعله‌های شمع مهمان‌ها را به وجد می‌آورد.

 


2. اگر یک عروسی ساده و خودمانی دارید و نمی‌خواهید خیلی هم خرج بتراشید می‌توانید با کمک‌های از برگ‌های رنگارنگ پاییزی و چند شمعدان میزهای‌تان را خیال‌انگیز کنید.

 


3. طراح این گلدان هم به فکر جیب عروس و داماد بوده و با استفاده از برگ‌های خوش رنگ و چند شاخه گل گلدان‌هایی زیبا برای‌شان آماده کرده است.

 


4. اگر جشن باشکوهی در فصل پاییز دارید می‌توانید از این طراحی ایده بگیرید. انواع و اقسام میوه‌ها و گل‌ها با طیف رنگ مشخص کنار هم قرار گرفه‌اند و در کنار شمع‌ها حالتی رویایی به میز بخشیده‌اند.

 


5. این هم از آن ایده‌های کم‌خرج، زیبا و منحصر به فرد است کافی است با حوصله برگ‌های سالمی را بیابید و با شمع نور پردازی‌شان کنید.

 


6. ترکیب گل‌های زرد، نارنجی و گلبهی در کنار برگ‌هایی که رگه‌های مختلفی از رنگ‌ها دارند برای فصل پاییز عالی است.

 


7. عروس و داماد این جشن عاشق اشیای پر زرق و برق بوده‌اند اما چون استفاده از رنگ‌های پاییزی میزهای آنها را خیلی یکنواخت می‌کرده در عوض سراغ قرمز و بنفش کبود رفته‌اند.

 


8. غلبه دو رنگ سبز و زرد و همچنین شاخه‌های زرشکی در مرکز گل‌ها ظاهری با طراوت و پر از حس طبیعت به میزها داده است.

 


9. اگر طرح‌های رومانتیک را دوست دارید می‌‌توانیدشمع‌دان‌هایی به این شکل را تهیه کنید و با گل‌های بنفش و ارغوانی و زرد میزهای جشن‌تان را دنج سازید.

 


10. رنگ‌های ملیح دیوارها جلوه درخت بی‌برگ و توپ‌های گل قرار گرفته در تصویر را صد چندان کرده‌است.

 

 

اگه دوست داری یه جشن خونوادگی و شیک توی باغ تالار داشته باشی لیست کامل رو اینجا ببین.