به جای استفاده زیاد از انواع لوازم آرایشی بدنیست از ماسک های طبیعی استفاده کنید

اگه می خوای جشن عروسی توی باغ عروسی و خونوادگی برگزار کنی و یه عروسی شیک، کلیک کن.

تحقیقات بسیار زیادی در مورد ماسک‌های خانگی یا کرم‌های میوه‌ای انجام شده و تأثیر مثبت بسیاری از آنها نیز به اثبات رسیده است. برای داشتن پوستی زیبا توصیه می‌کنیم این ماسک‌ها را امتحان کنید چون بعد از 3 تا 4 بار استفاده بیخیال کرم‌های آرایشی می‌شوید و نیازی به آنها نخواهید داشت.

لوسیون موم برای پوست‌های کدر

یک قاشق غذاخوری موم را درون ظرفی ریخته و آن را روی بخار آب قرار دهید تا ذوب شود سپس 60 گرم روغن زیتون را و یک قاشق غذاخوری روغن نارگیل به آن اضافه کنید تا همه مواد به خوبی با هم مخلوط شوند. بعد از گذشت حدود 20 دقیقه این ماسک طبیعی را از روی حرارت بردارید، دوقاشق غذاخوری آب به آن اضافه کنید و اجازه دهید تا ماسک ‌تان سرد شود. استفاده از این ماسک دوبار در هفته باعث شادابی و رفع تیرگی پوست خواهد شد.

روغن زیتون، ریمل گیاهی!
برای داشتن مژه‌هایی زیبا بعد از حمام نوک انگشت سبابه ‌تان را با روغن زیتون بی‌بو چرب کنید و هنگامی که مژه‌ها کمی رطوبت دارند، آنها را فرم بدهید و بعد از گذشت یک دقیقه مقدار بسیار کمی کتیرا روی مژه هایتان بمالید تا حالتشان تا پایان روز حفظ شود.


ماسک زردچوبه

در یک ظرف شیشه‌ای یک تا دوقاشق غذاخوری ماست را با 3 قاشق غذاخوری آرد بادام و یک هشتم قاشق غذاخوری زردچوبه و یک قاشق غذاخوری آبلیمو مخلوط کنید تا مواد کاملا ًیکدست شوند حالا ماسک ضد جوشتان آماده است و با دوبار استفاده هفتگی از آن همه جوش‌ها از بین می‌روند.
نکته طلایی: این ماسک حتماً باید داخل ظروف شیشه‌ای دربسته و در یخچال نگهداری شود و پس از یک هفته خاصیتش را از دست می‌دهد و فاسد می‌شود.

سیب زمینی و خیار علیه سیاهی زیر چشم
سیاهی زیر چشم از جمله مشکلاتی است که بسیاری از خانم‌ها با آن مواجهند . برای رفع این سیاهی نیازی نیست از کانسیلرها یا کرم پودرهای مضر استفاده کنید. فقط کافی است روزی یکبار و به مدت سه هفته یکی از روش‌های زیر را امتحان کنید:
1) گذاشتن پوست خیار تازه روی پوست به مدت 15 تا 20 دقیقه
2) گذاشتن چای کیسه‌ای خنک شده روی پلک و پوست زیر چشم به مدت 20 دقیقه
3) استفاده از ورقه‌های سیب زمینی خام روی نواحی تیره پوست به مدت 10 تا 15 دقیقه

###

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.