در چهل و پنجمین آگهی نامه تخصصی عروس میتوانید تا 50درصد تخفیف برای سالن آرایش و زیبایی، 35 درصد تخفیف برای تالار پذیرایی و .... را یک جا ببنید .

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.

هنوز همه کارهایتان برای عروسی تمام نشده ؟  و هنوز دلهره و استرس برای انتخاب آرایشگاه عروس مناسب ، آتلیه عکاسی ، تالار و تشریفات و ... دارید ؟

شاید دلیل این مساله این باشد که هنوز آگهی نامه تخصصی عروسی را ندیده اید !! این آگهی نامه تمام دغدغه های شما را به آرامش تبدیل میکند ؛ چراکه  با در دست داشتن این آگهی نامه میتوانید تمامی خدمات دهنده های حوزه عروسی را یک جا ببینید  و با تخفیف های فوق العاده از آنها استفاده کنید . در چهل و پنجمین آگهی نامه تخصصی عروسی  از میان 14 آرایشگاه عروس ، 19 تالار و تشریفات پذیرایی ، 2 مزون لباس عروس و 15 آتلیه عکاسی و ... برای روز عروسیتان بهترین و مناسب ترین خدمات دهنده را پیدا کنید و از لذت یک انتخاب بی دغدغه و بدون استرس لذت ببرید .

 

کافیست برای استفاده از خدمات و تخفیف های متمایز و ویژه حامیان باشگاه نوعروس که در این آگهی نامه منتشر شده است ، به جمع اعضای باشگاه نوعروس بپیوندید .اگر هنوز عضو باشگاه نوعروس نشده اید میتوانید برای عضویت در باشگاه نوعروس و دریافت رایگان آگهی نامه تخصصی خدمات عروسی ، عدد 40 را به 30002216 پیامک کنید.

از سایر مزایای عضویت در باشگاه نوعروس علاوه بر دریافت رایگان "آگهی نامه تخصصی نوعروس" میتوان به امکان حضور در سمینار های تخصصی باشگاه نوعروس در حوزه سلامت خانواده و زندگی شاد نیز اشاره کرد .از فرصت شرکت در سمینارهای تخصصی اعضا باشگاه نوعروس استفاده و به برنده شدن در قرعه کشی ماهانه نوعروس فکر کنید ،شاید شما برنده ماه عسل جزیره زیبای کیش نوعروس باشید .برای دانلود فایل شماره آخر آگهی نامه تخصصی عروس و خدمات عروسی می توانید از طریق لینک دانلود زیر اقدام کنید.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.