اگر اهل ورزش هستید و می خواهید این علاقه جلوه ویژه ای در جشن عروسی تان داشته باشد، این عکس ها را ببینید

دوست داری عروس های واقعی رو از نزدیک ببینی و مدل میکاپ روز عروسیت رو انتخاب کنی؟

شاید شما و همسرتان زوجی ورزشکار هستید که موقع تمرین، اردوهای ورزشی یا حتی در هنگام مسابقات با هم آشنا شده اید، شاید هم طرفدار پروپا قرص یک تیم ورزشی هستید و اصلا خیال ندارید این موضوع را از فامیل‌های جدیدتان پنهان کنید. پس در این صورت گرفتن یک جشن عروسی جوان‌پسند با تم ورزشی، قطعا برایتان جالب است بنابراین ادامه مطلب را بخوانید تا متوجه شوید چطور با چند ایده ساده و زیرکانه می‌توانید به همه نشان دهید که چه ورزشکار یا طرفدار دو آتشه‌ای هستید.
1. وسیله ورزشی مورد علاقه‌تان را از چوب بیس بال گرفته یا چوب گلف، توپ والیبال و... در اختیار مهمانان قرار دهید تا برایتان یادگاری بنویسند. مطمئن باشید که چند سال بعد از مرور مطالبی که دوستانتان در بزرگترین روز زندگی شما نوشته‌اند، غرق شادی خواهید شد.

 


2. به یک جعبه جذاب، زیبا و هیجان انگیز برای قرار دادن حلقه عروس و داماد احتیاج دارید؟ نظرتان در مورد این توپ چیست؟

 


3. فکر می کنید مهمانانتان از دیدن ساقدوش های داماد که به سبک و سیاق استادیوم های ورزشی با یک جعبه پر از تنقلات خوشمزه به این طرف و آن طرف سرک می‌کشد، چه حسی پیدا می‌کنند؟! شک نکنید که طعم این شکلات ها هیچ وقت از یاد ورزش دوستان نخواهد رفت.

 


4. به جای استفاده از گلدانهای شیشه ای، میزهای پذیرایی را به این کاپ قهرمانی مزین کنید. البته قرار داد گل های طبیعی در این گلدان کمی تا قسمتی غیرطبیعی فراموش نشود.


5. دنبال یک هدیه مناسب برای شوهر ورزشکارتان می‌گردید؟ این دکمه سردست‌ها چطور است؟

 


6. اگر عروس خانم عضو یک تیم ورزشی است، حتما از داشتن گردنبدی با آرم تیمش خوشحال خواهد شد، حتی اگر سر خرید عروسی یک ست کامل جواهر گرفته باشد.

<

اگه دوست داری یه جشن خونوادگی و شیک توی باغ تالار داشته باشی لیست کامل رو اینجا ببین.