استفاده از رنگ آسمان و دریا به عنوان تم اصلی جشن عروسی تان می تواند جالب باشد، البته لازم نیست لباس عروستان را آبی انتخاب کنید

برای عکس و فیلم جشن عروسی اینجا می تونی بهترین آتلیه و با قیمت مناسب انتخاب کنی.

یاسمین ثریا/ عروس و دامادهایی که برای جشن عروسی‌شان دنبال رنگی خاص هستند ممکن است از ایده‌های تکراری قهوه‌ای، سفید، نباتی، صورتی و زرد دلزده باشند؛ ما برای این عزیزان پیشنهاد خاصی داریم: آبی اقیانوسی. این صفحه را با دقت نگاه کنید و ایده بگیرید.


چند عدد رز درشت Yves Piaget به همراه شاخه‌های ظریف شقایق پیچ، لیلیوم وحشی، گل تاج الملوک، مهر سلیمان، پیچک، شکوفه سیب و پیاز عنصل در کنار هم با یک روبان آبی روشن واقعا زیبا شده‌اند.

 


کارت عروسی که حتما نباید سفید و گل‌گلی باشد می‌توانید از تم‌تان الهام بگیرید و کارتی خوش‌رنگ با نوشته‌های سفید و طرح‌های حاشیه‌ای ساده را سفارش دهید.

 برای تزیین در و دیوار جشن می‌توانید از انواع آذین بندی‌های آبی کمک بگیرید اما اگر می‌خواهید از ایده قدیمی بادکنک راحت شوید خوب است دنبال این توپ‌های کاغذ رنگی خوشگل و هیجان‌انگیز باشید.

 


اگر فکر می‌کنید پایه‌های گل و شمع‌‌دان‌های بزرگ برای‌تان گران تمام می‌شوند می‌توانید برای شاعرانه کردن میز مهمان‌ها از شمع‌دان‌های طرح آنتیک به رنگ صورتی- مسی استفاده کنید.

 


کیکی به رنگ آبی یک دست هیچ مهمانی را وسوسه به خوردن نمی‌کند اما کاهش شدت رنگ آبی در هر طبقه این کیک ظاهری لطdف و اشتها برانگیز به آن داده؛ خصوصا این‌که روی آن هم تعدادی گل سرخابی زیبا را می‌بینیم.

 


ساقدوش‌ها می‌توانند یک پیراهن ماکسی پولکی مثل این را برای جشن شما انتخاب کنند. مدل نیمه ماهی پیراهن هم برای تم جشن شما برازنده است؛ انگار که پری‌های دریایی به عروسی‌تان دعوت شده‌اند.

 


چنین گوشواره‌های آویز صورتی و فیروزه‌ای با لباس ساقدوش‌ها عالی می‌شود.

 


یک انگشتر درشت و پر از سنگ‌های رنگارنگ که روی آن با فیروزه‌های ریز تزیین شده؛ این انگشتر را Swarovski طراحی کرده که اصلش 250 پوند قیمت دارد. می‌توانید برای دست راست‌تان تهیه‌اش کنید.

 


گردنبندی با مهره‌ای فیروزه‌ای و نگین‌ها و مروارید‌های سفید، اقیانوسی و وآبی نفتی می‌تواند برای لباس ساقدوش‌ها عالی باشد.

 می‌توانید کفشی اقیانوسی را بپوشید و در عکس‌ها دامن‌تان را کمی بالا ببرید تا رنگ زیبای کفش‌ها در عکس‌های عروسی‌تان بدرخشد.

 

 

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.