ایده های جالب برای این که در این فصل پاییزی عروسی رنگارنگی داشته باشید را از دست ندهید

دوست داری عروس های واقعی رو از نزدیک ببینی و مدل میکاپ روز عروسیت رو انتخاب کنی؟

پاییز فصل منظره هایی است که نفسها را بند می‌آورد. حس بی‌نظیر این فصل و ترکیب رنگ‌های قرمز و نارنجی پررنگ، بهترین گزینه برای مراسم عروسی است. در ادامه می‌توانید ایده‌های جالبی برای برگزاری یک عروسی پاییزی پیدا کنید.

 


غذاها، شیرینی‌ها و دسرها نباید از تم پاییزی مراسم دور بمانند. سس گوجه فرنگی، پوره هویج، پنیرهای تازه ریکوتا و خیلی مواد غذایی دیگر هستند که به طور طبیعی آدم را یاد پاییز و رنگ‌های جادویی‌اش می‌اندازد. در ضمن سفارش شیرینی‌هایی به شکل برگ هم که روی آن‌ها کاملا طلایی شده، ایده بدی نیست.

 


اگر از قبل محل نشستن هر کدام از مهمان‌ها را در سالن مشخص کرده‌اید و قرار است با کمک کارت‌های شماره‌دار آنها را به محل نشستنشان راهنمایی کنید، از تزئین پاییزی این کارت‌ها غافل نشوید. تضادی که بین رنگهای طلایی و قرمز و قهوه ای وجود دارد منظره ای زیبا را به وجود آورده است.

 


مجسمه تزئینی روی کیک هم می‌تواند به خوبی حال و هوای پاییز را به مراسم و مهمان ها القا کند. شاید بد نباشد از قناد بخواهید حرف اول اسم شما یا همسرتان را با سیم فلزی طلایی درست کرده و با برگ‌های کوچک فلزی تزئین کند و مثل یک تاج روی کیک قرار دهد. برای زیباتر شدن می توانید دور لبه های کیکتان را همرنگ دکور بالای آن انتخاب کنید و روی تاج سیمی هم کمی پودر قند بپاشید تا جلوه زیباتری پیدا کند.

 


در این فصل به راحتی می‌توانید میوه‌ کاج پیدا کنید که تزئین جالبی برای شمع‌دان‌ها و گلدان‌های شما در روز مراسم خواهد بود. برای این کار کاج‌های ریز و برگ‌های اطراف آن را رنگ کنید تا یکدست شوند و سپس روباهای باریک طلایی و نارنجی را روی گلدان بچسبانید و این کاج‌های مخروطی شکل را روی روبان‌ها قرار دهید .

 


اگر جلوی در ورودی میزی گذاشته‌اید و دفتری روی آن قرار داده‌اید که مهمانانتان در آن یادگاری بنویسند، خب چه چیزی بهتر از یک تاج گل پاییزی برای تزیئن و متفاوت کردن این ورودی؟ این تاج گل باشکوه با ترکیبی از رنگ‌های قهوه‌ای و سبز که با ربانی زرشکی تزئین شده، می‌تواند نظر کسانی را که برای امضای دفتر مهمان‌ها می‌آیند، جلب کند.

 


برای قرار دادن حلقه‌هایتان در کنار سفره عقد می‌توانید یک بالشتک نارنجی که روی آن با روبان‌های طلایی به شکل برگ‌های پاییزی تزئین شده، انتخاب کنید.


داماد می‌تواند کراواتی به رنگ‌های پاییزی نارنجی سوخته، طلایی، قرمز یا زرد استفاده کند و همچنین می‌توانید برای ساقدوش‌های داماد هم کراواتهایی با همین رنگ‌ها در نظر بگیرید.

 


یکی از دسرهای محبوب پاییزی همین سیب‌های کوچکی هستند که با کرم کاراملی گرم پوشیده شده‌اند. از کارت‌های کوچکی که روی آنها کلمه «نوش جان» نوشته شده هم برای تزئین آنها استفاده کنید.

 

 

<

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.