شاید تصور کنید جشن عروسی که همه چیزش سفید رنگ باشد، کمی خسته‌کننده است اما زود قضاوت نکنید

برای عکس و فیلم جشن عروسی اینجا می تونی بهترین آتلیه و با قیمت مناسب انتخاب کنی.

در دهه 80 میلادی، برگزاری عروسی های که رنگ غالبشان سفید بود و هیچ جزئیات رنگی در هیچ بخشی از جشن و لوازم و لباس عروس و داماد به چشم نمی خورد، به شدت محبوب شده بود. حالا نزدیک به 30 سال از آن روزها می گذرد، ولی این ایده همچنان در سال 2013 محبوب است. شاید با خودتان فکر کنید که عروسی که همه چیزش از گل های روی میز گرفته تا بادکنک‌های تزئینی سفید رنگ هستند، کمی خسته‌کننده باشد ولی بهتر است قبل از دیدن آلبوم جدید نوعروس در این باره قضاوت نکنید چون شایدشما هم تصمیم گرفتید که از همین ایده برای عروسی تان استفاده کنید.

1. کارتی تمام سفید، ساده و بدون جزئیات اضافی سفارش دهید.

 


2. یادتان باشد که صندلی های پذیرایی از مهمانان هم باید سفید باشند و با روبان های سفید یا گل ها و شکوفه های سفید تزئین شوند.

 


3. بالشتک سفید کوچکی آماده کنید و حلقه هایتان را روی آن قرار دهید. برای تزئین آ‌ن هم میتوانید از پارچه های قلاب بافی شده استفاده کنید.

 


4. دسته گل عروس هم باید سفید باشد، اما در اینجا می توانید کمی تقلب کنید و از گل هایی استفاده کنید که حاشیه های رنگی هم داشته باشند. مطمئن باشید که از کنتراست ایجاد شده حسابی لذت خواهید برد.

 


5. سالن یا محل برگزاری مراسم را با فانوس های کاغذی سفید تزئین کنید.

 


6. منظره شمع های سفید رنگ روی میز پذیرایی در جشن عروسی بسیار زیبا و چشم نواز خواهد بود.

 


7. کیک خامه‌ای با طعم وانیلی انتخابی ایده آل برای جشن شماست. البته از قناد بخواهید که روی همین کیک ساده کار کند و آنرا با شکوفه ها و مجسمه های سفید رنگ تزئین کند.

 

<

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.