معصومه و حسن زوج خلاقی هستند که ایده های جالب و البته اعتماد به نفس همه جزییات مراسم عروسی شان از لباس عروس تا تاج و ... را خودشان طراحی کردند

برای عکس و فیلم جشن عروسی اینجا می تونی بهترین آتلیه و با قیمت مناسب انتخاب کنی.

جشن عروسی معصومه و حسن پر از ایده های مختلف بود و البته این زوج خلاق برای کم شدن هزینه ها تمام کارهای عروسی را خودشان انجام دادند. معصومه دانشجوی کارشناسی ارشد است و حسن دانشجوی دکترا. این زوج مشهدی از حدود سه سال قبل برای ادامه تحصیل به تهران آمدند.
معصومه با اشاره به این که مهمترین قسمت عروسی به خصوص برای دختر خانم ها، لباس عروسی است می گوید: " من همیشه دوست داشتم لباس عروسی ام پف دار باشد و به همین دلیل با دیدن چند تا مدل لباس عروس و با تکیه بر تجربه هرچند کمی که در خیاطی داشتم تصمیم گرفتم خودم دامن عروسی ام را بدوزم."

 

 


معصومه یک مدل ساده برای دامن عروسی اش انتخاب کرد و با گیپورهای آماده آن را تزیین کرد. تاپ لباس عروس را هم به یک خیاط سفارش داد و در نهایت یک لباس بسیار زیبا در روز عروسی اش برتن کرد که بسیار از آن راضی بود.
این عروس خوش ذوق تاج سرش را نیز با کمک یکی از دوستان هنرمندش طراحی کرد و با کمی نگین و گل نگین دار و چسب حرارتی یک تاج سر درست کرد.

 


معصومه درباره عکسی در تالار به مهمان ها نشان می دهند هم می گوید:" من می خواستم یک عکس متفاوت و خلاقانه را در تالار به مهمان ها نشان دهم برای همین با کمک برادرم یک عکس سنتی داخل خانه گرفتیم و بعد از کمی تزیین چاپش کردیم. عکسم چیزی شبیه عکسی بود که مادر و پدرم زمان عروسی شان گرفته بودند، شبیه عروس های 30 سال پیش شده بودم."
او می گوید:" شام عروسی مان فقط یک نوع بود و برای عکس های آتلیه هم به جای این که با هزینه گزاف یک آلبوم ایتالیایی طراحی کنیم از عکاسمان خواستیم عکس های خام را به خودمان بدهد تا بتوانیم خودمان روی عکس ها کار کنیم چون من و همسرم خیلی خوب بلد هستیم با فتو شاپ کار کنیم."

 

<

اگه دوست داری یه جشن خونوادگی و شیک توی باغ تالار داشته باشی لیست کامل رو اینجا ببین.