اگر می خواهید یک عروسی پر از نگ داشته باشید، بخوانید

برای عکس و فیلم جشن عروسی اینجا می تونی بهترین آتلیه و با قیمت مناسب انتخاب کنی.

سفید، آبی آسمانی، صورتی، یاسی و ... این تک رنگ‌ ها آنقدر در عروسی‌ها استفاده شده‌اند که دیگر هیچ جذابیتی ندارند. چاره چیست؟‌ عروسی تان را رنگین کمانی کنید.

به کارگیری رنگ‌های آبی پررنگ، زرد، سبز، قرمز و نارنجی نه تنها در آویزهای سقف بلکه روی میز پذیرایی، موقع انتخاب گل و حتی برای دسرهایی که قرار است در طول مراسم سرو کنید، تم بی‌نظیری ایجاد می‌کند که در کمتر عروسی شاهدش بوده‌اید.یک دسته گل پر و فشرده از گل هایی با رنگ‌های شاد و تند سفارش دهید. این دسته گل در کنار لباس سرتاسر سفیدتان کنتراست زیبایی ایجاد می‌کند.

 

 

برای رنگین کمانی کردن مراسم، کوچکترین جزئیات را فراموش نکنید. تنوع رنگی گل‌ها، گلدان‌ها شعمدان‌ها و ظرف ها حتی دسرهایی که روی میز مهمانان سرو می‌شود، به ویژه در عکس‌ها و فیلم عروسی، منظره‌ای بسیار خوش‌آیند پیدا می‌کند.

برای صرفه جویی در هزینه‌های عروسی یک نقاشی آبرنگ در اینترنت پیدا کنید. متن دلخواه و تاریخ عروسی‌تان را به آن اضافه کنید. نقاشی را پرینت بگیرید و آن را به عنوان کارت عروسی برای مهمانانتان بفرستید.

 


به جای یک نوع شربت به مقدار زیاد، چند نوع شربت و آب میوه در رنگ‌ها و طعم‌های مختلف سفارش دهید و لبه لیوان‌ها را هم با شکر رنگ شده تزئین کنید.

 

 


این آویزها راهم خودتان می‌توانید با کمک چسب و کاغذ درست کنید و هم رنگ سفید آن را از بازار تهیه کرده و با استفاده از اسپری رنگشان کنید. این آویزهای توپی بسیار زیباتر و کم هزینه‌تر از کاغذهای رنگی خواهند بود.

 


نحوه چینش مدادهای رنگی را در یک جعبه 24 تا 36 تایی به خاطر دارید؟‌گل‌های روی میزتان را هم به همان ترتیب بچینید و از نتیجه چشم‌نواز ان لذت ببرید.

 


به جای پذیرایی از مهمانان با میوه و شیرینی چند نوع پای با میوه‌هایی در رنگ‌های مختلف (کیوی، هلو، موز، گیلاس و...) سفارش دهید. شرط می‌بندم که حتی یک دانه از این شیرینی ها اضافه نخواهد آمد!

<

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.