ازدواج اسرار آمیز هنرپیشه مشهوری که اجازه نداد پای خبرنگاران به جشن عروسی اش برسد

اگه می خوای جشن عروسی توی باغ عروسی و خونوادگی برگزار کنی و یه عروسی شیک، کلیک کن.

قصه زندگی آدم‌های معمولی از عشق آغاز می‌شود. بعد کم‌کم زمزمه‌های ازدواج به گوش می‌رسد و یکی دو سال بعد سر و کله یک نوزاد پیدا می‌شود، اما این اصل کلی برای هال بری، هنرپیشه اسکاری و همسر تازه‌اش صدق نمی‌کند.
هال بری و الیویه مارتینز که اواخر سال 2013، صاحب فرزند شدند. روز شنبه هفته جاری به طور رسمی ازدواج کردند. مراسم عروسی این زوج در شاتو دکند در والری فرانسه برگزار شد.
آنها ابتدا مراسم رسمی ازدواج خود را حدود ساعت 4:15 بعداز ظهر، در شهرداری این شهر برگزار کردند و در ادامه به محل جشن رفتند در حالیکه 60 مهمان از جمله مادر و برادر شوهر این هنرپیشه مشهور هم در مراسم حضور داشتند.

 

جشن عروسی هال بری و الیویه مارتینز

 


هرچند که پای خبرنگارها به این مراسم نرسید، ولی از عکس‌هایی که مخفیانه برداشته شده، معلوم است که سراسر محل جشن را با خیمه‌های سفید تزئین کرده بودند و همه خیلی با احتیاط رفتار می‌کردند؛ چون این مراسم نه یک جشن عروسی واقعی بلکه یک مراسم تجاری بود که قرار است عکس‌ها و جزئیات آن در آینده به بالاترین قیمت به یکی از مجلات فروخته شود.

 

جشن عروسی هال بری و الیویه مارتینز

 


اطراف کاخ پر از لیموزین‌های سفید بوده که مهمان‌ها را به آنجا آورده بود هرچند این طور که شنیده می شود هیچ چیز خارق‌العاده ای در این مراسم وجود نداشته است.
این سومین ازدواج هال بری 46 ساله است. او پیش از این با دیوید جاستیس بازیکن مشهور بیس بال (از سال 1993 تا 1997) و اریک بنت خواننده معروف R&B (از سال 2001 تا 2005 ) ازدواج کرده بود. بری پس از دومین طلاقش اعلام کرده بود که هرگز ازدواج نخواهد کرد. اما با دیدن مارتینز و پس از اینکه عاشق او شد، نظرش تغییر کرد. یکی از دوستان بری گفته است که او به الیویه اعتماد دارد و در کنارش احساس امنیت و آرامش می‌کند.
این زوج که از سال 2010 با همدیگر آشنا شده‌اند، نامزدی خود را تا سال پیش پنهان نگاه داشتند و مجله Us اولین بار این خبر را در ماه ژانویه 2012 اعلام کرد.البته هال بری هم تا ماه آوریل همان سال هیچ واکنشی به این خبر نشان نداد. اما در همان ماه در مصاحبه ای به مجله Extra گفت که او و مارتینز قصد ازدواج دارند. او با خنده و کنایه گفته بود: «کسی چه می‌داند؟ من قسم خورده بودم که هرگز دیگر ازدواج نکنم! اما حالا به شما می‌گویم که هیچوقت نگویید هرگز !!!»
رابطه این زوج پر از اتفاقات عجیب و غریب بوده است و مهمترین آنها هم بارداری دوم بری است. ( او در حال حاضر یک دختر 5 ساله به نام نهلا دارد.) او در اینباره به خبرگزاری CNN گفته است که این خبر یکی از بزرگترین سورپرایزها و قشنگترین اتفاقات زندگیش بوده است.

###

اگه دوست داری یه جشن خونوادگی و شیک توی باغ تالار داشته باشی لیست کامل رو اینجا ببین.